Prejac 60mg

90,00 

Prejac w tabletkach 60mg to lek używany na przedwczesny wytrysk u mężczyzn, przez co umożliwia on wydłużenie czasu trwania stosunku seksualnego. Substancją czynną leku Prejac jest dapoksetyna w dawce 60mg, która pozwala na zmniejszenie ryzyka zbyt szybkiej ejakulacji nawet o 200-300%.Lek przeznaczony jest do stosowania u mężczyzn w wieku od 18 do 64 lat. Należy zażywać go na 1-3 godziny przed planowaną aktywnością seksualną, dzięki czemu umożliwia on uzyskanie optymalnych efektów – wydłuża czas trwania stosunku i daje większe zadowolenie obojga partnerów poprzez opóźnienie ejakulacji.

szt.
Kategoria:

Opis

Wskazania

Lek Prejac 60mg przeznaczony jest do stosowania u mężczyzn doświadczających problemów z przedwczesnym wytryskiem – przed rozpoczęciem stosunku lub bezpośrednio po jego rozpoczęciu.

Poza zaburzeniami erekcji najpowszechniejszą trudnością dotykającą mężczyzn jest przedwczesny wytrysk. Niekiedy zdarza się, że oba te zaburzenia pojawiają się wspólnie. Przedwczesny wytrysk dotyka aż około 30% aktywnych seksualnie mężczyzn. Może mieć zróżnicowane przyczyny – dużą łatwość podniecania się, zwiększoną czułość żołędzia, rzadkie współżycie, lęki. Zbyt wczesna ejakulacja jest jedną z przyczyn kompleksów – obniża poczucie wartości, może powodować wycofanie się, unikanie aktywności seksualnej w obawie przed niezaspokojeniem partnerki.

Skład

Tabletki Prejac zawierają substancję aktywną dapoksetynę (Dapoxetinum). 1 tabletka jest źródłem 60mg dapoksetyny.

Dapoksetyna wchodzi w skład selektywnych inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI). Jest ona najczęściej stosowanym związkiem czynnym mającym na celu poprawę kontroli nad wytryskiem, przedłużenie stosunku seksualnego i opóźnienie ejakulacji. Jej działanie zostało potwierdzone naukowo.

Działanie

Mechanizm działania dapoksetyny, która jest wybiórczym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI), reguluje czas wytrysku. Wytrysk warunkowany jest działaniem ośrodkowego układu nerwowego, który regulowany jest przez szereg neuroprzekaźników. Jednym z najważniejszych z nich jest serotonina.

Stosowanie leków będących selektywnymi inhibitorami wychwytu serotoniny (SSRI) pozwala na wydłużenie czasu stosunku. Dapoksetyna powoduje wtedy zmianę działania układu nerwowego, przez zmniejszanie wychwytu zwrotnego serotoniny. W rezultacie u mężczyzny nie dochodzi do przyspieszonego wytrysku w czasie działania leku, dlatego może on prowadzić wtedy bardziej udane życie seksualne.

prejac tabletki w blistrach

Dawkowanie

Dawkowanie tabletek Prejac 60mg powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami producenta. 1 tabletkę leku w dawce 60mg należy zażyć na około 1-3 godzin przed planowanym stosunkiem płciowym, popijając szklanką wody. U osób stosujących lek po raz pierwszy zaleca się zastosowanie połowy rekomendowanej dawki – 30mg. Dzięki temu pacjent może sprawdzić indywidualną reakcję na lek.

Składnik czynny preparatu – dapoksetyna osiąga największą skuteczność po 1-2 godzinach i działa w sytuacji podniecenia seksualnego. Według badań pozwala na opóźnienie momentu wytrysku nawet o 200-300%.

Nie należy stosować większej dawki niż zalecana. Nie należy zażywać leku codziennie – wskazany jest on jedynie przed stosunkiem płciowym. Lek może być zażywany niezależnie od posiłków – poza nimi lub w ich trakcie. Nie należy stosować go razem z alkoholem oraz z substancjami psychoaktywnymi.

Skutki uboczne

Podobnie jak inne mocne tabletki na potencje oraz na przedwczesny wytrysk Prejac w tabletkach 60mg może wywoływać skutki uboczne. Działania niepożądane po zażyciu preparatu pojawiają się rzadko. Stosowanie leku zgodnie z zaleceniami producenta pozwala na zmniejszenie ryzyka ich wystąpienia.

Główne działania niepożądane:

– nudności
– zawroty głowy
– omdlenia
– bóle głowy
– przemęczenie
– bezsenność
– biegunka
– zgaga
– zaczerwienienie twarzy
– uczucie zatkanego nosa

prejac na potencje

Przeciwwskazania

Stosowanie tabletek na przedwczesny wytrysk i tabletek na potencje bez recepty nie jest wskazane u osób, u których występują przeciwwskazania. Pacjenci mający inne zaburzenia seksualne – zaburzenia erekcji powinni skonsultować się z lekarzem w celu dobrania odpowiedniego leku.

Preparaty zawierające dapoksetynę nie powinny być stosowane w poniższych przypadkach:

– nadwrażliwość na substancje aktywne
– wiek poniżej 18 lat oraz powyżej 64 lat
– często pojawiające się omdlenia
– schorzenia sercowo-naczyniowe, w tym choroba niedokrwienna serca, wady zastawkowe, hipotensja ortostatyczna – niskie ciśnienie tętnicze, krwotoki, zaburzenia krzepliwości krwi
– dolegliwości psychiczne, w tym zaburzenia afektywne dwubiegunowe, mania, depresja, myśli samobójcze
– zaburzenia czynności oczu, w tym zbyt wysokie ciśnienie śródgałkowe, jaskra
– niewydolność nerek
– zaburzenia czynności wątroby
– stosowanie wybranych leków, w tym preparatów o działaniu wazodylatacyjnym – powodujących rozkurcz mięśni gładkich w naczyniach krwionośnych jak adrenalina i noradrenalina, tlenki azotu

Preparat Prejac w tabletce 60mg zapewnia skuteczne działanie w przypadku mężczyzn doświadczających trudności z przedwczesnym wytryskiem, który u wielu z nich może mieć poważne konsekwencje – wywoływać obniżenie poczucia własnej wartości, lęki, niepokoje. Zastosowanie leku Prejac pozwala na uzyskanie większej kontroli nad ejakulacją, a dzięki temu zwiększa satysfakcję ze stosunków seksualnych.

Nasza apteka oferuje Prejac 60mg oraz inne leki na potencję bez recepty od sprawdzonych producentów – to wyłącznie produkty pełnowartościowe, które mają pozytywne opinie od użytkowników. Wszystkie znajdujące się w naszym asortymencie preparaty wyróżniają się przystępnymi cenami. Gwarantujemy szybką wysyłkę – obsługujemy różne metody dostawy, w tym paczkomat, aby zapewnić maksymalną dyskrecję. Zapraszamy do złożenia zamówienia na preparaty na przedwczesny wytrysk oraz tabletki na potencje bez recepty w naszej aptece internetowej!