Kamagra w żelu

14,00 

Kamagra w żelu 100 mg to lek na potencję bez recepty dostępny w saszetkach o pojemności 5ml produkowany przez koncern farmaceutyczny Ajanta Pharma. Składnikiem aktywnym preparatu jest sildenafil – stosowany od lat sprawdzony związek przeznaczony dla mężczyzn mających problemy z uzyskaniem i utrzymaniem erekcji. Lek Kamagra żel jest wygodną alternatywą dla tabletek – forma żelu powoduje, że jest on bardzo łatwy w stosowaniu. Do wyboru jest szeroka gama smaków owocowych. Działanie preparatu rozpoczyna się już po 5-15 minutach od jego zastosowania i utrzymuje się do 4-6 godzin. Pozwala on na szybką poprawę potencji i tym samym umożliwia prowadzenie udanego życia seksualnego.

szt.
Kategoria:

Opis

Pozytywne opinie na temat Kamagry w żelu są potwierdzeniem skuteczności jej działania. Wygodna postać tego preparatu powoduje, że może być on używany tak samo, jak tabletki na potencje bez recepty, lecz w dowolnym miejscu – bez konieczności popijania go wodą. Atrakcyjna cena powoduje, że nawet jego systematyczne stosowanie nie jest związane z wysokimi kosztami.

Wskazania

Kamagra w żelu to preparat przeznaczony do stosowania u mężczyzn doświadczających problemów z potencją, które objawiają się przez brak erekcji oraz trudności z jej podtrzymaniem. W rezultacie powoduje to brak możliwości odbycia satysfakcjonującego stosunku seksualnego.

Trudności z potencją dotykają dzisiaj coraz większej liczby mężczyzn. Szacuje się, że ma je aż około 40% męskiej populacji po ukończeniu 40. roku życia, natomiast potem dolegliwości te pogłębiają się wraz z postępem wieku. Impotencja stanowi dla wielu mężczyzn przyczynę poważnych kompleksów, może prowadzić do obniżenia poczucia własnej wartości, wycofania się, zaburzeń depresyjnych.

Skład

W Kamagrze żelu zastosowano składnik aktywny sildenafil (Sildenafilum). 1 saszetka preparatu zawiera dawkę 100 mg sildenafilu w postaci cytrynianu sildenafilu.

Sildenafil jest związkiem stosowanym w zaburzeniach erekcji. Jest jednym z inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), który ze względu na swój mechanizm działania pomaga w uzyskaniu wzwodu potrzebnego do stosunku płciowego.

Związek ten został opracowany w celu leczenia pierwotnego nadciśnienia płucnego, lecz odkryto, że ma on również skutek uboczny – pomaga w osiągnięciu erekcji u mężczyzn. Jako lek na impotencję został wprowadzony do użycia po raz pierwszy przez firmę Pfizer pod nazwą Viagra. Aktualnie oferowany jest on przez wielu producentów, między innymi przez Ajanta Pharma.

Działanie

Ze względu na swój skład preparat Kamagra w żelu umożliwia łatwe i szybkie uzyskanie erekcji. Jego mechanizm działania polega na blokowaniu enzymu fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), który odpowiedzialny jest za rozkład cGMP (cyklicznego monofosforanu guanozyny).

Związek cGMP w wysokim stężeniu, które wywołane jest przez tlenek azotu, powoduje rozluźnienie mięśni gładkich, zwiększenie napływu krwi do prącia, co prowadzi do jego wzwodu. U niektórych mężczyzn dochodzi jednak do spadków tlenku azotu, a tym samym do obniżenia ilości cGMP i niemożności uzyskania albo podtrzymania erekcji. Zastosowanie sildenafilu blokuje enzym enzymu fosfodiesterazy typu 5, który zapobiega obniżaniu poziomu cGMP, a tym samym pozwala na poprawę potencji.

Działanie leku Kamagra jest obserwowane w przypadku podniecenia seksualnego – lek ten nie powoduje samoczynnego wzwodu u stosujących go osób.

kamagra w żelu 100 mg

Dawkowanie

1 saszetkę Kamagry żel w dawce 100mg należy zastosować przed stosunkiem seksualnym. Nie ma potrzeby popijania leku wodą. Może on dzięki temu zastąpić inne mocne tabletki na potencje zawierające tę samą substancję aktywną – sildenafil, a przy tym jest łatwiejszy w stosowaniu.

Składnik aktywny preparatu zaczyna działać już po około 5-15 minutach, dzięki czemu pozwala na szybkie uzyskanie wzwodu. Czas jego efektywności wynosi około 4-6 godzin po zażyciu. W tym czasie mężczyzna może odbyć kilka stosunków płciowych.

Nie należy stosować dawki większej niż 100mg na dzień. Nie należy używać leku razem z alkoholem i innymi środkami odurzającymi. Zażycie leku wraz z obfitymi, tłustymi daniami może wywołać obniżenie jego efektywności.

Skutki uboczne

Po zażyciu Kamagry w żelu mogą pojawić się działania niepożądane. Lek ten jest jednak uznawany za bezpieczny – skutki uboczne notowane są bardzo rzadko, jeżeli jest on stosowany zgodnie z zaleceniami.

Najczęstsze działania uboczne:

– zawroty głowy

– ból głowy

– mdłości

– bolące mięśnie

– wrażenie ciepła na twarzy

– zatykanie się nosa

Przeciwwskazania

Kamagry w żelu nie mogą stosować osoby, u których pojawiają się przeciwwskazania do jej użycia.

Leku nie powinno się stosować przy:

– nadwrażliwości na sildenafil i inne składniki preparatu

– ciężkich chorobach układu sercowo-naczyniowego, między innymi choroba niedokrwienna serca, kardiomiopatia, arytmia, wady serca, poważna niewydolność krążenia, przebyty w ostatnim czasie zawał serca lub udar, obniżone ciśnienie

– dolegliwościach narządu wzroku – zwyrodnienia siatkówki oka, neuropatie nerwu wzrokowego

– poważnych zaburzeniach czynności wątroby, nerek powodujących niewydolność

– jednoczesnym stosowaniu preparatów z azotanami, uwalniających tlenku azotu

Kamagra w żelu to sprawdzony preparat dostępny bez recepty, który jest przeznaczony dla mężczyzn doświadczających poważnych problemów seksualnych wywołanych przez impotencję. Znajdująca się w jego składzie substancja aktywna sildenafil posiada udowodnione działanie w poprawie erekcji, dzięki czemu zażywający ją mężczyźni mogą znów czuć się spełnieni i zapomnieć o swoich dotychczasowych trudnościach.

Preparat Kamagra żel oferowany przez naszą aptekę to najwyższej jakości produkt – leki na potencję bez recepty dostępne w naszym asortymencie są pełnowartościowe i bezpieczne, co potwierdzają opinie naszych klientów. Zapewniamy zawsze atrakcyjne ceny na wszystkie dostępne środki. Gwarantujemy szybką realizację złożonych u nas zamówień – dostarczamy paczki również przez paczkomat, dlatego przesyłka jest całkowicie dyskretna. Zapraszamy do złożenia zamówienia!