Kamagra tabletki musujące100 mg

120,00 

Kamagra w tabletkach musujących 100mg produkowana przez koncern Ajanta Pharma to lek na potencję bez recepty, którego składnikiem aktywnym jest sildenafil. Przeznaczony jest dla mężczyzn doświadczających trudności z uzyskaniem oraz utrzymaniem wzwodu, a przez to mających problemy z satysfakcjonującym życiem seksualnym. Lek Kamagra w postaci tabletek musujących jest łatwy w stosowaniu – wymaga jedynie rozpuszczenia w wodzie. Dzięki swojej formie zaczyna działać już po 5-15 minutach od zażycia i pozostaje w organizmie przez kolejnych 4-6 godzin.

szt.
Kategoria:

Opis

Opinie na temat preparatu są pozytywne. Ze względu na szybkie i skuteczne działanie Kamagra 100mg w tabletkach musujących jest według wielu mężczyzn jednym z najlepszych specyfików na potencję. Dodatkowym atutem jest jego niska cena.

Wskazania

Kamagra w tabletkach musujących jest stosowna w zaburzeniach erekcji – impotencji. Wskazana jest u mężczyzn mających trudności z uzyskaniem wzwodu i jego utrzymaniem, aby odbyć stosunek seksualny.

Skład

Składnikiem aktywnym preparatu Kamagra tabletki musujące jest sildenafil (Sildenafilum). 1 tabletka preparatu zawiera 100 mg sildenafilu w formie cytrynianu.

Sildenafil jest związkiem stosowanym w zaburzeniach erekcji. Zaliczany jest do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Umożliwia osiągnięcie wzwodu i stosunek płciowy.

Działanie

Kamagra powoduje rozkurczenie naczyń krwionośnych i napływ krwi do penisa przez zahamowanie enzymu fosfodiesterazy typu 5 (PDE5), który rozkłada cGMP (cykliczny monofosforan guanozyny).

To mocne tabletki na potencje umożliwiające uzyskanie wzwodu w sytuacji podniecenia seksualnego.

Dawkowanie

1 tabletkę musującą Kamagry 100mg należy rozpuścić w szklance wody i wypić.

Działanie leku rozpoczyna się po około 5-15 minutach i zachowuje on swoją skuteczność przez około 4-6 godzin. W tym czasie mężczyzna może wielokrotnie odbyć stosunek seksualny.

Nie należy przekraczać dawki 100mg na dzień. Nie należy łączyć Kamagry z alkoholem i innymi substancjami odurzającymi. Zastosowanie leku z obfitym, tłustym posiłkiem może obniżyć jego skuteczność.

Skutki uboczne

Działania niepożądane po zażyciu Kamagry w tabletkach musujących zdarzają się bardzo rzadko.

Najczęstsze skutki uboczne:

– bóle głowy

– zawroty głowy

– nudności

– bóle mięśni

– odczucie gorąca na twarzy

– zatykanie nosa

Przeciwwskazania

Kamagra jako tabletka na potencje bez recepty wymaga zapoznania się z przeciwwskazaniami dotyczącymi jej stosowania.

Leku nie powinno się używać przy:

– uczuleniu na jego składniki

– poważnych chorobach serca i układu krwionośnego jak choroba niedokrwienna serca, arytmia komorowa, kardiomiopatia, znaczna niewydolność krążenia, niedawny zawał serca lub udar, wady serca, niskie ciśnienie krwi

– zwyrodnieniach siatkówki oka, neuropatiach nerwu wzrokowego

– ciężkiej niewydolności wątroby, nerek

– zażywaniu leków z azotanami, powodujących uwalnianie tlenku azotu

Kamagra w tabletkach musujących dostępna w naszej aptece to oryginalne, pełnowartościowe leki na potencję bez recepty. Zapewniamy szybką realizację zamówień z dostawą do klienta oraz przez paczkomat. Zamów najtańszy sildenafil bez recepty!