Kamagra tabletki 100mg

42,00 

Kamagra w tabletkach to środek, który znajduje szerokie zastosowanie w leczeniu problemów z potencją. Preparat ten wprowadzony został na rynek jako zamiennik dla popularnej Viagry, ponieważ posiada taką samą formułę oraz równie wysoką skuteczność. Kamagra w tabletkach pozostaje przy tym znacznie tańszym rozwiązaniem, zapewniając jednocześnie duże bezpieczeństwo stosowania. Dlaczego warto brać ten preparat na poprawę potencji?

szt.
Kategoria:

Opis

Skąd biorą się problemy z potencją?

Z zaburzeniami wzwodu zmaga się bardzo wielu mężczyzn. Wstyd i skrępowanie utrudnia im podjecie decyzji o skonsultowaniu się z lekarzem, przez co problem często pozostaje nierozwiązany. Sposobem na odzyskanie sprawności w sferze seksualnej są w takim przypadku odpowiednie środki farmakologiczne, które zyskują coraz większą popularność. Na szczególną uwagę zasługują zamienniki Viagry, które mimo niższej ceny zapewniają taką samą efektywność działania. Przyczyny zaburzeń erekcji mogą być bardzo zróżnicowane. Najczęściej jest to uwarunkowanie naturalnymi procesami starzenia się organizmu, które prowadzą do spadku poziomu testosteronu. Niekorzystny wpływ wykazują także inne czynniki, w tym stres, zmęczenie, brak ruchu, nieodpowiednia dieta, różnego rodzaju choroby czy stosowanie niektórych leków. Jeżeli jednak zmiana stylu życia nie przyniesie oczekiwanych skutków, warto sięgnąć po tabletki na potencję bez recepty Kamagra 100mg.

Czym jest Kamagra 100 mg w tabletkach?

Kamagra w tabletkach to jeden z najskuteczniejszych środków na poprawę czynności seksualnych, który przywraca mężczyznom zdolność do odbycia stosunku. Podobnie jak w przypadku Viagry, głównym składnikiem aktywnym tego preparatu jest sildenafil. W tabletkach Kamagra substancja ta występuje w dawce aż 100 mg, co w zupełności spełnia zapotrzebowanie większości użytkowników. Działanie sildenafilu opiera się na rozszerzeniu naczyń krwionośnych, które przetransportowują krew do ciał jamistych prącia. Kamagra jest tak naprawdę lekiem z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu piątego. Proces rozszerzania się naczyń krwionośnych naturalnie przebiega w organizmie za sprawą cyklicznego GMP, czyli guanozynomonofosforanu. Niektóre współwystępujące z nim enzymy mogą jednak działać przeciwstawnie, czego przykładem jest właśnie fosfodiesteraza typu 5. Nadmiar tego związku hamuje pracę cyklicznego GMP, co przekłada się na trudności w osiąganiu wzwodu nawet przy dużym podnieceniu seksualnym. Sildenafil zawarty w Kamagrze skutecznie podtrzymuje działanie guanozynomonofosforanu, powstrzymując jego rozpad na skutek działania fosfodiesterazy typu 5. W praktyce nie tylko umożliwia osiągnięcie erekcji, ale też przedłuża czas trwania samego stosunku.

Dla kogo przeznaczona jest Kamagra?

Kamagra jest preparatem przeznaczonym wyłącznie dla mężczyzn, którzy mają trudności z osiągnięciem wzwodu. Nie powinien być stosowany przez osoby zdrowe, czerpiące pełną satysfakcję ze współżycia seksualnego. Środek ten polecany jest mężczyznom w każdym wieku, nawet stosunkowo młodym. Problemy z erekcją występują bowiem nie tylko u starszych pacjentów, ale również tych stawiających pierwsze kroki w swoim życiu intymnym. Z osłabieniem libido coraz częściej zmagają się także kobiety, jednak nie powinny one stosować Kamagry. Tabletki te wywołują rozkurcz mięśni gładkich penisa, co umożliwia napływ odpowiedniej ilości krwi do ciał jamistych. U pań zaburzenia seksualne mają inne podłoże, a różnice w budowie anatomicznej praktycznie uniemożliwiają osiągniecie pożądanych efektów po zastosowaniu tego preparatu. Przyjęcie leku Kamagra 100 mg przez kobietę wiąże się też z ryzykiem wystąpienia wielu efektów ubocznych, dlatego panie powinny poszukać innych środków.

Jak należy stosować Kamagrę w tabletkach?

Tabletkę z sildenafilem należy zażyć na około pół godziny przed planowanym stosunkiem seksualnym. Kamagra często nazywana jest lekiem długodystansowym, ponieważ jej działanie utrzymuje się przez nawet 4-6 godzin. Efektywność preparatu w dużym stopniu zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu, a także jego wrażliwości na substancję aktywną. U niektórych mężczyzn sildenafil jest w stanie zadziałać już po upływie 10-15 minut od zażycia, podczas gdy u innych czas ten będzie nieco dłuższy. Warto pamiętać, że Kamagra to wyjątkowo mocne tabletki na potencję. Z tego względu ich stosowanie polecane jest przede wszystkim osobom, które zmagają się z zaawansowanymi zaburzeniami erekcji. Penis z reguły reaguje na sildenafil bardzo wyraźnie, dzięki czemu po jego zażyciu pacjent intensywnie odczuwa sztywność członka i może się cieszyć znacznie dłuższą erekcję. Kamagra powinna być odpowiednio dawkowana i przyjmowana tylko raz na dobę. Nie należy przekraczać zalecanej porcji, czyli jednej tabletki dziennie. Należy też pamiętać, że lek zadziała i wywoła erekcję jedynie w warunkach pobudzenia seksualnego.

Czy można zażywać tabletki Kamagra po alkoholu?

Romantyczna kolacja z partnerką sprzyja konsumpcji alkoholu. Przyjmowanie mocnych tabletek na potencję razem z napojami wysokoprocentowymi nie jest jednak zalecane. Alkohol sam w sobie może osłabiać zdolność mężczyzny do osiągnięcia wzwodu, a na dodatek niekorzystnie wpływa na mechanizm działania sildenafilu. Na skutek upośledzenia funkcji penisa występują znaczne trudności w uzyskaniu erekcji, a w niektórych przypadkach staje się to całkowicie niemożliwe. Kamagry 100 mg nie powinni łączyć z alkoholem zwłaszcza mężczyźni, którzy od wielu lat zmagają się z impotencją. Lek może się wówczas okazać nieskuteczny, dlatego lepiej nie ryzykować. Nie oznacza to jednak, że z picia alkoholu trzeba całkowicie zrezygnować na etapie kuracji. Efektywności tabletki z sildenafilem nie powinna zaburzyć mała lampka wina, ponieważ nie wpłynie ona znacząco na procesy metaboliczne. Wiele jednak zależy od indywidualnych predyspozycji organizmu, a także skali zaburzeń erekcji.

tabletki kamagra w opakowaniu

Czy Kamagrę w tabletkach można bezpiecznie stosować z innymi lekami?

Osoby regularnie zażywające inne leki powinny skonsultować stosownie Kamagry 100 mg z lekarzem, ponieważ niektóre środki mogą niekorzystnie wpływać na działanie tabletek. Problem występuje nierzadko również w drugą stronę, tzn. sildenafil obniża skuteczność określonych preparatów farmakologicznych. Kamagry nie powinno się przyjmować razem z donorami tlenku azotu, które występują w niektórych narkotykach. Wykazują działanie stymulujące samopoczucie, a także zwiększają wydolność seksualną. W połączeniu z Kamagrą mogą jednak obniżać ciśnienie krwi, co jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia i życia. Zbliżone działanie wykazują również alfa brokery, przy których stosowaniu należy zachować szczególną ostrożność. Sildenafil nie może być stosowany także z inhibitorami proteazy, przeznaczonymi do leczenia HIV oraz różnych dolegliwości. W takim przypadku dawkę Kamagry warto skonsultować z lekarzem, bądź też całkowicie zrezygnować z tego leku. Nie zaleca się również mieszania ze sobą różnych środków zawierających sildenafil, do których należą m.in. Revatio i Riociguat. Preparaty te stosuje się przy nadciśnieniu płucnym, a w połączeniu z Kamagrą niebezpiecznie podwyższają dawkę substancji czynnej.

Jakie są przeciwwskazania do przyjmowania Kamagry w tabletkach?

Kamagra 100mg to środek o silnym działaniu, którego skuteczność w dużym stopniu zależy od prawidłowego stosowania się do zaleceń producenta. Do przyjmowania tych tabletek istnieją pewne przeciwwskazania, związane głównie z współwystępowaniem z impotencją określonych schorzeń. Preparat ten nie powinien być stosowany przez osoby, które zmagają się z chorobą niedokrwienną serca, niekontrolowanym i złośliwym ciśnieniem tętniczym, zaostrzonymi dolegliwościami dławicowymi czy niewydolnością krążenia klasy NYHA III i IV. Do przeciwwskazań należy też przebyty w ciągu ostatnich dwóch tygodni zawał serca lub udar mózgu, występowanie złośliwych arytmii komorowych, ciężka wada zastawkowa lub zwężenie zastawki aortalnej czy też kardiomiopatia ze zwężeniem drogi odpływu. Kamagra nie może być przyjmowana z lekami z grupy nitratów, takich jak nitrogliceryny. Szczególną ostrożność powinny zachować osoby z niewydolnością nerek i wątroby, zwyrodnieniowymi zmianami siatkówki czy obniżonym ciśnieniem tętniczym, a także pacjenci uczuleni na sildenafil.

Czy Kamagra w tabletkach wywołuje efekty uboczne?

Występowanie efektów ubocznych po zażyciu Kamagry ma miejsce w przypadku, gdy tabletki zażyte zostały niezgodnie z zaleceniami producenta lub przy wymienionych wyżej schorzeniach. Większość skutków niepożądanych pojawia się jednak z umiarkowaną częstotliwością. Należą do nich bóle mięśni, nudności, wysypki, senność, wymioty czy ból w klatce piersiowej, a także arytmia, osłabienie wzroku i uczucie zmęczenia. Stosunkowo częściej pojawić mogą się zawroty i bóle głowy, uderzenia gorąca, zaczerwienienie twarzy czy uczucie zatkanego nosa. Działania niepożądane występujące najrzadziej to omdlenia, nadciśnienie lub niedociśnienie, krwawienia z nosa, udar oraz chwilowa utrata pamięci. Efekty uboczne mają w większości przejściowy charakter, a poziom ich niebezpieczeństwa dla zdrowia jest stosunkowo niski. Warto jednak stosować Kamagrę ostrożnie, aby uniknąć przykrej niespodzianki.

Jak skonsultować przyjmowanie Kamagry z lekarzem?

Kamagra to lek na potencję bez recepty, jednak decyzję o jego stosowaniu warto skonsultować z lekarzem. Specjalista może pomóc w zdefiniowaniu przyczyn zaburzeń oraz ocenić skalę problemu, a także wykluczyć ewentualne przeciwwskazania oraz optymalnie dostosować dawkę preparatu. W trakcie rozmowy pacjent powinien poinformować lekarza o swoim stanie zdrowia oraz wstępujących schorzeniach, takich jak anemia, białaczka, hemofilia, wrzody żołądka czy deformacje członka. Nie warto wstydzić się wizyty, ponieważ zlekceważenie jakichkolwiek przypadłości może zwiększyć ryzyko pojawienia się skutków ubocznych. Lekarz nie tylko udzieli pacjentowi najlepszej porady, ale też zachowa pełną dyskrecję.

Gdzie kupić Kamagrę?

Tabletki na potencję Kamagra 100 mg znaleźć można zarówno w aptekach stacjonarnych, jak i internetowych. To pierwsze rozwiązanie wybierane jest przez mężczyzn zdecydowanie rzadziej, ze względu na brak anonimowości. Zakupy online wiążą się z większą dyskrecją, a także możliwością uniknięcia wstydliwej wymiany zdań z farmaceutą. W aptece internetowej oferującej lek Kamagra tabletki nabyć można bez okazywania recepty, a następnie po prostu wybrać paczkomat jako formę dostawy. Takie rozwiązanie wiąże się nie tylko z dużą dyskrecją, ale również wysokim bezpieczeństwem. Wszystkie dane klientów są odpowiednio chronione, dzięki czemu nie ma obawy o przedostanie się osobistych informacji w niepowołane ręce. Kamagra pakowana jest w uniwersalne pudełko, którego standardowy wygląd w żadnym stopniu nie wskazuje na zawartość. Zakup przez internet daje też pewność inwestycji w oryginalny produkt, pochodzący z wiarygodnych i sprawdzonych źródeł. Kamagry nie warto natomiast szukać na bazarach, siłowniach czy w nocnych klubach, gdzie często sprzedawane są podrobione tabletki o niskim stężeniu sildenafilu. Lepiej też unikać reklam przesyłanych w mailach lub wyświetlanych na stronach dla dorosłych, ponieważ mogą one prowadzić do sklepów oferujących Kamagrę po zawyżonej cenie.

Czy Kamagra w tabletkach jest droga?

Kamagra to obecnie najtańszy sildenafil bez recepty. W porównaniu z zawierającą ten sam składnik aktywny Viagrą, środek ten wyróżnia się wyraźnie niższą ceną. Nie przekłada się to jednak na słabszą efektywność oraz gorszą jakość leku, ponieważ oba produkty posiadają niemal identyczną formułę. Wyższa cena Viagry wynika z jej wieloletniej renomy. Środek ten znany jest na całym świecie i cieszy się dużym uznaniem wśród użytkowników, co przekłada się na jego duży prestiż. Kamagra to preparat stosunkowo nowy na rynku, będący swego rodzaju alternatywą dla klasycznych niebieskich tabletek. Lek ten opracowany został z myślą o mężczyznach, którzy nie mogą sobie pozwolić na zdecydowanie droższą Viagrę. Potwierdzeniem skuteczności Kamagry 100 mg są pozytywne opinie użytkowników, które znaleźć można w internecie. Większość mężczyzn chwali ten środek za efektywność, prostotę aplikacji oraz niską cenę, a także łatwą dostępność.