Cenforce 200

44,00 

Cenforce 200 mg jest lekiem na potencję bez recepty produkowanym przez firmę farmaceutyczną Centurion Laboratories. Substancją czynną leku jest sildenafil stosowany w zaburzeniach erekcji u mężczyzn. Lek Cenforce w tabletkach przeznaczony jest do zażywania przed planowanym stosunkiem seksualnym. Zapewnia efektywność już po około 30-60 minutach od zażycia i działa do 4-6 godzin. Jako zamiennik preparatu Viagra ma pozytywne opinie potwierdzające jego skuteczne działanie. Jest to również najtańszy sildenafil bez recepty w tak dużej dawce dostępny obecnie w sprzedaży – jego przystępna cena powoduje, że jest on chętnie wybierany przez mężczyzn mających problemy z potencją.

szt.
Kategoria:

Opis

Wskazania

Tabletki Cenforce są używane w leczeniu objawowym zaburzeń erekcji. Przeznaczone są dla mężczyzn mających problemy z osiągnięciem wzwodu oraz z jego utrzymaniem, co uniemożliwia odbycie stosunku płciowego.

Skład

Cenforce to tabletki na potencje bez recepty zawierające substancję czynną – sildenafil (Sildenafilum). 1 tabletka jest źródłem 200 mg cytrynianu sildenafilu.

Sildenafil wchodzi w skład inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Używany jest w leczeniu zaburzeń erekcji i pierwotnego nadciśnienia płucnego.

Działanie

Lek Cenforce w dawce 200 mg to mocne tabletki na potencje zapobiegające nadmiernemu rozkładowi cGMP (cyklicznego monofosforanu guanozyny), który u mężczyzn odpowiedzialny za erekcję. Jako inhibitor fosfodiesterazy typu 5 (PDE5) chroni cGMP przed rozkładem, a dzięki temu poprawia potencję.

Działanie Cenforce w tabletce pojawia się jedynie w momencie stymulacji seksualnej.

Dawkowanie

Cenforce zawiera dawkę 200 mg substancji aktywnej – sildenafilu. 1 tabletkę należy zażyć przed stosunkiem seksualnym. Mężczyznom, którzy nie stosowali leku wcześniej, zaleca się rozpoczęcie od niższych dawek – 25 mg, 50 mg.

Działanie leku odczuwane jest już po około 30-60 minutach od zażycia i przez następne 4-6 godzin.

Nie należy zażywać większej dawki dziennej niż zalecona. Nie należy łączyć leku z alkoholem. Zażycie leku wraz z obfitym, tłustym posiłkiem może obniżyć jego skuteczność działania.

tabletki cenforce 200 mg w blistrach

Skutki uboczne

Działania niepożądane przy zastosowaniu tabletek Cenforce pojawiają się rzadko.

Główne działania niepożądane to:

– bóle i zawroty głowy

– mdłości

– zatkanie nosa

– odczuwanie ciepła na twarzy

– bóle mięśniowe

Przeciwwskazania

Preparat na potencję Cenforce 200 mg, podobnie jak inne leki tego typu, ma określone przeciwwskazania.

Leku nie powinny stosować osoby:

– uczulone na jego składniki aktywne

– z poważnymi dolegliwościami serca i układu krwionośnego, na przykład znaczną niewydolnością krążeniową, chorobą niedokrwienną serca, kardiomiopatią, arytmią komorową, po przebytych niedawno zawałach serca i udarach mózgu

– przy zwyrodnieniu siatkówki oka oraz neuropatii nerwu wzrokowego

– w ciężkiej niewydolności nerek i wątroby

– przy stosowaniu określonych leków, między innymi z azotanami, zwiększających uwalnianie tlenku azotu

Nasza apteka oferuje pełnowartościowe tabletki Cenforce w niskiej cenie z możliwością dostawy przez paczkomat. Złóż zamówienie i odmień swoje życie seksualne!