>

Zoely bez recepty | Kup tabletki Zoely przez internet

Zoely

Zoely
Zoely


84 tabletki na 3 miesiące
169,95 zł

168 tabletek na 6 miesięcy
289,95 zł

Zoely to jedne z najnowocześniejszych tabletek antykoncepcyjnych. Tylko jedna kobieta na 100 podczas trzyletniego okresu stosowania Zoely może zajść w ciążę. Bezpieczeństwo ich przyjmowania zostało sprawdzone w testach klinicznych o wysokiej stopie wiarygodności.

  • Tabletki przyjmowane w 28-dniowym systemie
  • 3 tabletki z substancją aktywną więcej
  • Skuteczna w zmniejszaniu bóli i krwawień menstruacyjnych
  • 2.5mg octanu nomegestrolu i 1.5mg estradiolu

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Zoely - Częste pytania

Jakie sa zalety stosowania Zoely?

Przyjmowanie tabletek Zoely wiąże się z wieloma korzyściami. Przede wszystkim jest to wysoka skuteczność antykoncepcyjna, nawet u otyłych kobiet. Stosowanie Zoely jest bezpieczne i wiąże się z minimalizacją skutków ubocznych. Dodatkowym atutem jest utrzymanie ciągłości przyjmowania, co zmniejsza ryzyko błędów w połykaniu tabletek.

Jak działa Zoely?

Zoely to tabletki hormonalne o wysokiej efektywności antykoncepcyjnej. Ich działanie polega na zatrzymaniu funkcji owulacyjnych jajników. W wyniku tego nie dochodzi do owulacji, czyli zajście w ciążę jest niemożliwe. Dodatkowym zabezpieczeniem jest zagęszczenie śluzu pochwowego. Wzrost lepkości wydzieliny zmniejsza szybkość poruszania się plemników.

Dla kogo jest przeznaczona Zoely?

Tabletki są zalecane dla kobiet pełnoletnich, które chcą zabezpieczyć się przed zajściem w ciąże w pewny sposób. Przed rozpoczęciem stosowania antykoncepcji hormonalnej należy odbyć wywiad medyczny z lekarzem, aby upewnić się, że przyjmowania Zoely będzie w pełni bezpieczne.

Kto nie może przyjmować Zoely?

Przeciwskazaniem do przyjmowania Zoely jest nadwrażliwość na substancje czynne pigułek, występowanie zakrzepicy żylnej i tętniczej, migren, zapalenia trzustki, niewydolności wątroby oraz przebyte udary mózgu.

Nie jest wskazane również przyjmowanie tabletek przez kobiety powyżej 40 roku życia, palące nałogowo papierosy.

Jakie jest dawkowanie Zoely?

Pierwszą pigułkę najlepiej jest przyjąć pierwszego dnia cyklu, ponieważ wtedy działanie antykoncepcyjne tabletki jest natychmiastowe. W przypadku połknięcia Zoely 2-5 dnia cyklu, należy przez tydzień stosować dodatkowe zabezpieczenie, np. prezerwatywę. Tabletki przyjmuje się przez 28 dni. Po skończeniu opakowania należy od razu rozpocząć nowe. Cztery ostatnie tabletki z opakowania to tzw. placebo. Nie zawierają one hormonów, pozwalają na utrzymanie schematu przyjmowania pigułek. Krwawienie powinno wystąpić podczas przyjmowania placebo.

Czy po stosowaniu Zoely występują skutki uboczne?

Stosowanie każdej antykoncepcji hormonalnej wiążę się z ryzykiem wystąpienia działań niepożądanych. Tabletki Zoely zawierają bardzo niewielką dawkę substancji aktywnych, dlatego większość efektów ubocznych pojawia się niezbyt często lub rzadko. Najczęściej zgłaszanym jest trądzik, chociaż większa część pacjentek obserwuje poprawienie stanu cery. Mogą się również pojawić: nudności, zmniejszenie libido, bóle głowy i brzucha, zatrzymanie wody w organizmie.

Jak kupić Zoely przez internet?

Wszystkie tabletki antykoncepcyjne są dostępne tylko na receptę. Jednak strona kliniki internetowej tabletki-antykoncepcyjne.org umożliwia kupno pigułek hormonalnych przez internet. Jedynym warunkiem jest konieczność odbycia konsultacji medycznej online z lekarzem. Nasz specjalista musi stwierdzić czy nie występują przeciwskazania to stosowania takiej formy zabezpieczenia przez zajściem w ciążę. Gdy lekarz wypisze receptę zostanie ona zrealizowana w rekomendowanej przez nas aptece. Wszystkie farmaceutyki wysyłamy w bezpieczny i w pewny sposób. Czas dostarczenia przesyłki wynosi ok. 1-2 dni.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty: Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe.
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)