Triquilar (Logynon)

Triquilar (Logynon)
Triquilar (Logynon)


63 tabletki na 3 miesiące
159,95 zł

126 tabletek na 6 miesięcy
239,95 zł

Triquilar to trójskładnikowe tabletki antykoncepcyjne, które idealne są dla dojrzalszych kobiet, ponieważ zapewniają pewną ochronę przed zajściem w ciążę.

Tabletki te są znane również pod nazwą Logynon

 • Składnik aktywny – levonorgestrel (0,05 mg/ 0,075 mg/ 0,125 mg) połączony z etynyloestradiolem (0,03 mg/ 0,4 mg/ 0,03 mg)
 • Zapobiega endometriozie
 • Trójfazowa ochrona przed ciążą
 • Skuteczność sięgająca 99%

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Triquilar-pytania i odpowiedzi:

Jakie są korzyści z zażywania Triquilaru?

Tabletki te gwarantują wysoką ochronę przed zajściem w ciążę, o ile są poprawnie stosowanie według wskazań lekarza. Nie wymagają stosowanie dodatkowych metod antykoncepcyjnych, dzięki czemu pozwalają się cieszyć pełną radością z kontaktów intymnych. Triquilar zawiera różne stężenia hormonów, dzięki czemu dokładniej dopasowuje się do naturalnego rytmu pracy układu hormonalnego kobiety, indukując przy tym minimum skutków ubocznych.

Jak działa Triquilar?

Codziennie dostarczana tabletka wpływa na cykl hormonalny kobiety, zapobiegając wystąpieniu owulacji. Nie zostaje uwolniona komórka jajowa, więc nie może dojść do zapłodnienia. Innym działaniem Triquilaru jest zagęszczenie śluzu macicznego oraz zmniejszenie grubości błony śluzowej macicy, co dodatkowo zapobiega zapłodnieniu.

Jaka jest różnica między Logynon a Triquilar?

Są to te same tabletki antykoncepcyjne, które mogą być stosowane zamiennie. Różnią się nazwą handlową, jednak są produkowane nawet przez ten sam koncern farmaceutyczny.

Każde opakowanie Triquilaru i Logynonu zawiera:

 • 6 pigułek brązowych: 0,03 mg etynyloestradiolu i 0,05 mg levonorgestrelu
 • 5pigułek białych: 0,04 mg etynyloestradiolu i 0,075 mg levonorgestrelu
 • 10 pigułek brunatnożółtego: 0,03 mg etynyoestradiolu i 0,125 mg levonorgestrelu
Dla kogo są przeznaczone tabletki Triquilar?

Te tabletki antykoncepcyjne są rekomendowane dla pełnoletnich kobiet, które chcą się w skuteczny sposób zabezpieczyć przed ciążą. Przeciwskazaniem do zażywania pigułek jest ciąża oraz karmienie piersią. Jeżeli pacjenta cierpi na dużą nadwagę, migreny oraz jest zagrożoną chorobą nowotworową czy zakrzepicą żylną również nie powinna przyjmować tych tabletek.

Decyzję o rozpoczęciu stosowania tabletek Triquilar należy bezwzględnie skonsultować z lekarzem.

Jak przyjmować Triquilar?

Są to pigułki antykoncepcyjne, tzw. trójfazowe. Opakowanie zawiera 21 tabletek występujących w różnych kolorach w zależności od stężenia substancji czynnych. Stosowanie rozpoczyna się od brązowych tabletek, którą należy połknąć pierwszego dnia miesiączki. Od tego momentu antykoncepcja już działa.

Po trzech tygodnia zażywania tabletek należy wykonać tygodniową przerwę, podczas której pojawia się krwawienia symulujące miesiączkę. Nie musi ono, jednak wystąpić. W przypadku, gdy nie pojawi się ono dwa razy z rzędu należy wykonać test ciążowy.

Czy Triquilar powoduje skutki uboczne?

Kobiety stosujące tabletki antykoncepcyjne muszą liczyć się z możliwością wystąpienia skutków ubocznych o łagodnym nasileniu. Najczęściej pacjentki zgłaszają nudności, bóle brzucha, niewielki wzrost wagi. Podczas pierwszego opakowanie może wystąpić również niewielkie plamienie z dróg rodnych kobiety.

Czy można kupić tabletki Triquilar przez internet?

Strona kliniki internetowej tabletki-antykoncepcyjne.org oferuje możliwość zakupu tabletek antykoncepcyjnych przez internet. Ponieważ antykoncepcja hormonalna jest dostępna tylko na receptę, należy wypełnić ankietę zdrowotną. Lekarz tabletki-antykoncepcyjne.org zweryfikuje czy nie występują przeciwskazania do przyjmowania tabletek Triquilar. Następnie doradzi w wyborze tabletek i przepisze odpowiednią receptę. Wszystkie leki są wydawane z apteki i wysyłane przesyłką kurierską bez dodatkowych opłat.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

 • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
 • Darmowa konsultacja medyczna
 • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
 • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
 • Akceptujemy karty: Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe.
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)