Tabletki Antykoncepcyjne (dostępne bez posiadania recepty)

Cilest
Wyprodukowano przez Janssen Cilag
Cilest

Cilest to jedna z najpopularniejszych tabletek antykoncepcyjnych. Ich skuteczność została potwierdzona przez wiele pacjentek na przestrzeni lat.

Cilest pomaga również w leczeniu wielu dolegliwości zdrowotnych, np.: trądziku czy endometriozy.

Yasmin
Wyprodukowano przez Bayer
Yasmin

Yasmin to tabletki antykoncepcyjne produkowane przez renomowaną firmę farmaceutyczną Bayer.

Stosowanie Yasmin zapewnia prawie 100% ochronę przed zajściem w niepożądaną ciążę.

Novynette
Wyprodukowano przez Organon
Novynette

Novynette to wysoce skuteczne tabletki antykoncepcyjne gwarantujący prawie 100% ochronę przed zajściem w ciążę.

Novynette zawiera niewielką ilość hormonów, co sprawia, że są idealne dla kobiet, które odczuwały nieprzyjemne skutki uboczne podczas stosowania tabletek z wyższą zawartością składników aktywnych

Qlaira
Wyprodukowano przez Bayer
Qlaira

Qlaira to wielofazowe tabletki antykoncepcyjne, które idealne są dla dojrzalszych kobiet, ponieważ zapewniają bezpieczniejszą ochronę przed zajściem w ciążę. Ich cykl zażywania obejmuje aż 28 dni.

Microgynon
Wyprodukowano przez Bayer
Microgynon

Microgynon sprzedawane również jako Rigevidon to czołowe tabletki antykoncepcyjne chroniące w pewny sposób przed zapłodnieniem.

Indukują w organizmie pojawienie się krótkofalowej bezpłodności.

Mercilon
Wyprodukowano przez Organon
Mercilon

Mercilon to wysoce skuteczny preparat antykoncepcyjny gwarantujący prawie 100% ochronę przed zajściem w ciążę.

Mercilon zawiera niewielką ilość hormonów, co sprawia, że są idealne dla kobiet, które odczuwaly skutki uboczne podczas stosowania tabletek z wyższą zawartością składników aktywnych.

Marvelon
Wyprodukowano przez Organon
Marvelon

Marvelon to pigułki antykoncepcyjne łączące w składzie dwa hormony, aby kompleksowo chronić przed zajściem w ciążę.

Prawidłowo przyjmowany jest skuteczny prawie w 100%.

Dianette
Wyprodukowano przez Bayer
dianette

Dianette to tabletki firmy Bayer będące odpowiednikiem bardzo popularnej Diane-35.

Tabletki antykoncepcyjne nie tylko chronią skutecznie przed tzw.” wpadką”, ale również likwidują trądzik i nadmiernie owłosienie.

Loestrin
Wyprodukowano przez Galen
Loestrin

Loestrin występuje w dwóch wersach 20 oraz 30, aby zwiększyć sukces w dobraniu odpowiedniej antykoncepcji hormonalnej.

Działanie Loestrinu pozwala uniknąć zajścia w nieplanowaną ciążę, ponieważ zatrzymuje owulację oraz zmienia właściwości śluzu szyjkowego oraz śluzówki macicy.

Femodette
Wyprodukowano przez Bayer
Femodette

Femodette to pigułki hormonalne zaprojektowane przez koncern farmaceutyczny Bayer, aby zapewnić kobietom wysoką ochronę przed zajściem w niepożądaną ciążę.

Femodette implikują w organizmie kobiety krótkofalową bezpłodność, wywołując przy tym minimalne ryzyko pojawienia się działań niepożądanych.

Femodene
Wyprodukowano przez Bayer
Femodene

Femodene to pigułki antykoncepcyjne zawierające dwa hormony, które skutecznie chronią przed nieplanowaną ciążą. Przyjmowanie codziennie jednej pigułki Femodene zmniejsza praktycznie do zera ryzyko nieplanowanej ciąży.

Większość kobiet rozpoczynających przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych niewiele wie na ich temat i nie wiedzą, jakie są różnice w ich składzie i działaniu. Najpopularniejsze są tabletki dwuskładnikowe, łączące w składzie dwa syntetyczne hormony, zazwyczaj estrogen i progestagen. Tabletki te przyjmuje się w trzytygodniowym cyklu, niedawno pojawiły się również pigułki zawierające 24 tabletki aktywne i 4 tabletki placebo. Są one ułatwieniem dla kobiet, ponieważ nie należy przerywać przyjmowania tabletek, tylko bierze się je w sposób ciągły.

Na rynku dostępne są również tabletki jednoskładnikowe, zawierające tylko jeden hormon-progestagen. Zatrzymuje on jajeczkowanie oraz zmienia konsystencję śluzu wydzielanego przez szyjkę macicy.

Dla kogo są przeznaczone tabletki jednoskładnikowe?

Preparaty hormonalne oparte tylko na progestagenie są idealne przede wszystkim dla kobiet nadwrażliwych na działanie estrogenu. Lekarze zalecają te tabletki kobietom karmiących piersią, które nie mogą przyjmować pigułek dwuskładnikowych. Estrogen powoduje zmniejszenie laktacji oraz zmienia skład produkowanego pokarmu przez gruczoł piersiowy.

Jakie są wady tabletek jednoskładnikowych?

Tabletki zawierające tylko jeden hormon należy przyjmować punktualnie, ponieważ już 3-4 godzinne opóźnienie może zmniejszyć skuteczność działania tabletki.

Jak kupić tabletki antykoncepcyjne?

Środki hormonalne są dostępne tylko na receptę. Wybór tabletek musi być dobrze przemyślany, aby pacjentka nie odczuwała skutków ubocznych. Jeżeli nie masz możliwości odbycia wizyty ginekologicznej to możesz kupić tabletki antykoncepcyjne przez internet, za pośrednictwem strony tabletki-antykoncepcyjne.org. Oferujemy darmową konsultację z lekarzem, który dobierze antykoncepcję i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)