Sylvie 20

Sylvie 20
Sylvie 20


63 tabletki na 3 miesiące
209,95 zł

126 tabletek na 6 miesięcy
329,95 zł

Sylvie 20 to tabletki antykoncepcyjne, które zapewniają skuteczną ochronę przed nieplanowaną ciążą (prawie 100%), przy znikomym ryzyku wystąpienia skutków ubocznych. Preparat ten należy do grupy środków antykoncepcyjnych III generacji.

 • Inna nazwa tych tabletek to Femodette.
 • Zawiera syntetyczny progesteron - progestagen
 • Dedykowany dla kobiet z mocnymi bólami menstruacyjnymi i z obfitym krwawieniem.
 • Substancje aktywne znajdujące się w 1 tabletce to: gestoden 75mcg i etynyloestradiol 20mcg

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Sylvie 20 - Częste pytania:

Jaki skład ma Sylvie 20?

Jedno opakowanie produktu to 21 tabletek o składzie substancji aktywnych 75mcg gestodenu i 20mcg etynyloestradiolu – są to hormony II generacji. Skuteczność tabletek antykoncepcyjnych o takim składzie to prawie 100% ochroną przed ciążą. Wystąpienie działań niepożądanych jest minimalne. Zamiennie z tabletkami Sylvie 20 możemy stosować preparat Femodette, który ma taki sam skład hormonalny.

Jak działają hormony zawarte w tych tabletkach?

Działanie Sylvie 20 oparte jest na połączeniu odpowiednich hormonów, które chronią przed niechcianą ciążą na 3 sposoby:

 1. Zahamowanie odnowy błony śluzowej macicy.
 2. Przekształcenie środowiska błony śluzowej macicy.
 3. Zagęszczenie śluzu macicznego.

Pierwsze i drugie działanie tabletek zapobiega zgrubieniu błony śluzowej macicy, co prowadzi do tego iż komórka jajowa nie jest w stanie się zagnieździć. Zagęszczenie śluzu macicznego ma z kolei uniemożliwiać plemnikom przedostaniu się do niej.

Aby tabletki były skutecznie w niemal 100% należy przyjmować je systematycznie.

Jakie są zalety stosowania Sylvie 20?

Główną zaletą stosowania pigułek jest prawie 100% skuteczność antykoncepcyjna. Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych przez dłuższy okres czasu obniża również ryzyko zachorowania m.in. na raka macicy i błony macicy, endometriozę,. Chroni również przed pojawieniem się stanów zapalnych w obrębie miednicy mniejszej.

Stosowanie pigułek Sylvie 20 znacznie zmniejsza bóle menstruacyjne i z obfite krwawienia oraz reguluje cykl miesiączkowy. Dodatkowo łagodzą również różne objawy PMS – wahania nastrojów, drażliwość, czy migreny.

Czy zamiast Sylvie 20 mogę brać Femodette?

Sylvie 20 i Femodette mają taki sam skład hormonalny oraz taką sama dawkę, więc można je zażywać zamiennie. W niektórych krajach tabletki te są bardziej znane pod nazwą Sylvie 20 produkowane przez Symphar, a w innych - Femodette firmy Bayer. Nasza apteka zlokalizowana jest w Londynie i w związku z tym, ze w Wielkiej Brytanii bardziej popularne są pigułki Femodette, to te tabletki wysyłamy do pacjentek.

Czy tabletki te wywołują efekty uboczne?

Wszystkie leki wydawane na receptę posiadają ryzyko wystąpienia efektów ubocznych. Pigułki Sylvie 20 zawierają stosunkowo niską dawkę hormonów III generacji. Działania niepożądane występujące przy innych pigułkach antykoncepcyjnych są znacznie mniej prawdopodobne podczas stosowania Sylvie 20.

Pamiętać jednak należy, że w momencie, gdy podczas stosowania pigułek, pojawią się zmiany wagi, czy zatrzymywanie wody w organizmie oraz migreny i złe samopoczucie należy rozpatrzyć zmianę sposobu antykoncepcji na inną, np. plastry, prezerwatywy czy tabletki antykoncepcyjne, które zawierają tylko progesteron (mini-pigułki).

Czy kupię Sylvie 20 przez Internet?

Oczywiście. Tabletki antykoncepcyjne Sylvie 20 mogą być całkowicie bezpiecznie zakupione w tabletki-antykoncepcyjne.org – jest to klinika internetowa, gdzie tabletki Sylvie 20 pod nazwą Femodette. Pigułki Femodette zawierają identyczny skład hormonalny jak Sylvie 20. Aby zamówić tabletki należy złożyć zamówienie telefonicznie, bądź na stronie internetowej tabletki-antykoncepcyjne.org. Proces składania zamówienia polega na odpowiedzeniu na kilka pytań medycznych, które mają na celu pomoc lekarzowi w stwierdzeniu, czy dane tabletki mogą być stosowane przez pacjentkę. Później wystawiana jest recepta, która przekazywana jest do apteki, a stamtąd tabletki wysyłane są bezpośrednio pod podany adres.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

 • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
 • Darmowa konsultacja medyczna
 • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
 • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
 • Akceptujemy karty: Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe.
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)