Stediril (Ovranette)

Stediril (Ovranette)
Stediril (Ovranette)


63 tabletki na 3 miesiące
164,95 zł

126 tabletek na 6 miesięcy
259,95 zł

Stediril występują na rynku farmaceutycznym pod wieloma nazwami, m.in. Ovranette. Są to jedne z najpopularniejszych tabletek antykoncepcyjnych.

Ich działanie polega na dostarczaniu organizmowi sztucznych hormonów wpływających na naturalny cykl hormonalny kobiety.

  • Prawie 100% pewność antykoncepcyjna
  • Redukcja krwawienia menstruacyjnego
  • 21-dniowy cykl przyjmowania
  • Składniki aktywne: 0,15 mg levonorgestrelu oraz 0,03 mg etynyloestradiolu

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Stediril 30- częste pytania:

Jakie są zalety stosowania tych tabletek?

Przyjęcie tabletki pierwszego dnia cyklu gwarantuje natychmiastowe działanie antykoncepcyjne. Jeżeli pigułki są stosowane według zaleceń lekarza i instrukcji dostępnej na opakowaniu cechuje je prawie 100% skuteczność działania. Dodatkowo zmniejszają ryzyko pojawienia się wielu chorób, w tym raka i endometriozy.

Czy Stediril, Stediril 30 i Ovranette to te same tabletki?

Tak. Wszystkie te tabletki to z punktu widzenia farmaceutycznego ten sam lek o identycznym składzie jakościowym. Rozbieżność wynika z nazw handlowych, pod którymi są one sprzedawane w różnych krajach. Bez przeszkód mogą one być stosowane zamiennie.

Jak działają tabletki Stediril 30 (Ovranette)?

Stediril 30 zawiera w składzie dwa różne hormony, których działanie zapewnia kompleksową ochronę przed zapłodnieniem. Levonorgestrel powoduje zagęszczenie śluzu produkowanego przez szyjkę macicy, który jest wykorzystywany przez plemniki jako droga dotarcia do komórki jajowej. Wzrost gęstości śluzu w dużej mierze spowalnia ruch plemników, uniemożliwiając im dotarcie do celu. Hormon ten również oddziałuje na grubość narastającej śluzówki macicy. Zbyt cienka warstwa wyściółki macicy uniemożliwia zagnieżdżenie zapłodnionego jaja. Z kolei etynyloestradiol pozbawia krótkotrwale jajniki zdolności jajeczkowania.

Kto może kupić tabletki Stediril 30?

Pigułki Stediril 30 mogą stosować kobiety pełnoletnie, nie cierpiące na migreny, nadciśnienie tętnicze, niewydolność wątroby oraz problemy z krzepliwością krwi. Pacjentki będące w grupie ryzyka nowotworowego powinny powstrzymać się od stosowania tego rodzaju antykoncepcji.

Jak dawkuje się Stediril 30?

Blister tabletek Stediril 30 zawiera 21 tabletek, które należy przyjmować doustnie, o stałej porze przez 3 tygodnie. Po tym czasie należy przez tydzień zrobić przerwę, po której rozpoczyna się nowe opakowanie tabletek.

Czy Stediril 30 wywołuje skutki uboczne?

Przyjmowanie wszystkich tabletek antykoncepcyjnych wiąże się z ryzykiem wystąpienia działań niepożądanych. Kobiety stosujące Stediril 30 jako efekty uboczne najczęściej zgłaszają: mdłości, senność, bóle głowy, powiększenie piersi.

Jak można kupić Stediril 30 przez internet?

Tabletki Stediril 30 są dostępne tylko na receptę, jednak można je nabyć za pośrednictwem internetu. Dzięki stronie kliniki internetowej tabletki-antykoncepcyjne.org po darmowej konsultacji z naszym lekarzem, który potwierdzi bezpieczeństwo stosowania leku, zostanie wypisana receptę. Wszystkie leki pochodzą ze sprawdzonej apteki. Przesyłki wysyłamy kurierem bez dodatkowych kosztów.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty: Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe.
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)