Śledzenie Przesyłki

UPS

Prosimy o podanie 18-znakowego numeru przesyłki:
np. 1Z5797X12345678911

Royal Mail

Prosimy o podanie 13-znakowego numeru przesyłki:
np. AA 0001 0001 9GB

Informacje o Wysyłce

Wysyłka do Polski i krajów unijnych - UPS

Wszystkie zamówienia do Polski oraz innych krajów Unii Europejskiej wysyłane są bezpłatnie i będą dostarczone przez kuriera UPS. Zamówienia do Polski i innych krajów europejskich zajmują od 24 do 48 godzin od momentu nadania przesyłki. Zamówienia złożone przed godziną 15.00 nadawane są tego samego dnia. Zamówienia złożone w weekendy będą wysyłane w poniedziałek i powinny być dostarczone do środy najpóźniej. Prosimy o zapoznanie się z tabelą poniżej określającą czas dostawy.

Wysyłka przez Royal Mail

Do niektórych krajów europejskich wysyłamy pocztą Royal Mail, która również gwarantuje otrzymanie przesyłki na drugi/trzeci dzień, z wyłączeniem weekendów. Prosimy o zapoznanie się z tabelą poniżej określającą czas dostawy.

Przewidywana Dostawa (wsie i miasteczka +1 dzień)

Jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 15:00 w: Dostawa na drugi dzień Poniedziałek Wtorek
Pon - Czw check
Pt check
Sob - Nd check

Jak pakujemy towar?

Wysyłając zamówienie, upewniamy się, że Państwa prywatność jest w pełni chroniona. Wszystkie zamówienia są wkładane do zabezpieczonych opakowań, które nie wymieniają nazwy tabletki-antykoncepcyjne.org, oraz nie zdradzają zawartości zamówienia. Każde opakowanie jest następnie umieszczane w standardowej kopercie kurierskiej.

Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)