O nas

Nasz serwis jest międzynarodowym dostawcą opieki zdrowotnej, oferującym kompletne usługi medyczne w 12 różnych językach. W tym dziale pragniemy opowiedzieć Państwu, kim jesteśmy i czym się zajmujemy w branży zdrowotnej online.

 1. Kim jesteśmy
 2. Czym się zajmujemy
 3. Nasza historia
 4. Nasz etos
 5. Konsultacje
 6. Jakim prawom podlegamy
 7. Adres do korespondencji
 8. Adres rejestracyjny

Kim jesteśmy

Specjalizujemy się w leczeniu przypadłości, których osobiste poszukiwanie odpowiedniego leczenia może wywoływać pewien dyskomfort. Zapewniamy bezpieczny proces zakupu, pozwalający na otrzymanie leku w przeciągu 24 godzin.

Wydajemy recepty prywatnie poprzez konsultacje przez Internet, pod pieczą zarejestrowanych lekarzy. Wszystkie nasze leki wysyłane są z akredytowanej apteki i dostarczane przez uznaną firmę kurierską. Nasz proces realizacji zamówień gwarantuje oryginalność wszystkich leków, prawidłowość wypisanej recepty, właściwe wydanie odpowiedniej dawki oraz bezpieczną dostawę pod wskazany przez Państwa adres.

Czym się zajmujemy?

 • Zapewniamy poufne konsultacje lekarskie przez Internet
 • Oferujemy recepty wypisywane prywatnie przez zarejestrowanych lekarzy
 • Wydajemy oryginalne leki z akredytowanej apteki
 • Oferujemy darmową dostawę na drugi dzień
 • Udzielamy darmowych porad medycznych i wsparcia
 • Zapewniamy kompleksowy przewodnik po powszechnych przypadłościach wraz z metodami leczenia online
 • Oferujemy pełną obsługę pacjenta przez pięć dni w tygodniu
 • Zapewniamy szybkie i łatwe zamawianie ponownej recepty
 • Zapewniamy dyskretną usługę śledzenia zamówienia

Nasza historia

Nasz serwis został założony w 2004 roku i początkowo dostępny był tylko dla pacjentów Wielkiej Brytanii. Zapotrzebowanie na świadczone usługi było tak wielkie, że w ciągu kilku lat serwis tabletki-antykoncepcyjne.org pojawił się na wielu innych rynkach europejskich, w tym Francji, Niemczech, Austrii i we Włoszech. Dzięki tak wielkiej popularności, nasz serwis rozszerzył swoją działalność o inne państwa unijne, w tym ostatnio Polskę, Holandię, Norwegię i Belgię. Obecnie świadczymy usługi medyczne w 13 różnych krajach i językach.

Początkowo ten serwis został utworzony jako klinika poświęcona leczeniu wyłącznie męskich wstydliwych przypadłości. Szybko stało się jasne, że istnieje ogromne zapotrzebowanie na leki z różnych dziedzin związanych ze zdrowiem i jakością życia, zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Obecnie oferujemy szeroką gamę leków na wiele powszechnych przypadłości, w tym leki na potencję, wypadanie włosów, środki antykoncepcyjne oraz wspomagające odchudzanie.

Dziś jesteśmy liderem klinik internetowych w całej Europie. Od skromnych początków, nasza firma zmieniła się znacząco na przestrzeni lat.

Nasz etos

Serwis tabletki-antykoncepcyjne.org jest etyczną alternatywą dla wszystkich, którzy pragną zaopatrzyć się w leki przez Internet ze względu na wygodę, bądź z powodu niechęci osobistego kontaktu z lekarzem.

Zapewniamy szeroki wybór markowych i oryginalnych leków na wiele powszechnych przypadłości, dla których bezpieczne jest wystawienie recepty przez Internet na podstawie konsultacji online. Bezpieczeństwo naszych pacjentów jest dla nas najważniejsze. Nigdy nie wypisujemy recepty bez upewnienia się, że lek będzie pomocny i bezpieczny do zażycia przez pacjenta. Wydajemy wyłącznie oryginalne leki przygotowywane tylko przez profesjonalnych farmaceutów. Żaden z leków oferowanych na naszej stronie nie jest uważany za uzależniający lub posiadający potencjał do bycia nadużywanym.

Dążymy do zapewnienia jak najwygodniejszej usługi. Pomimo kompleksowości konsultacji medycznej, proces zamawiania jest szybki i wydajny. W ciągu kilku godzin, Państwa konsultacja zostaje rozpatrywana przez lekarza, a leki odpowiednio wydawane i przygotowywane do wysyłki. Dlatego też jesteśmy w stanie zaoferować szybkę dostawę prawie wszystkich zamówień, tak aby mogli Państwo rozpocząć wymagane leczenie niemal natychmiastowo.

Serwis tabletki-antykoncepcyjne.org jest więcej niż tylko sprzedawcą leków- zapewniamy pełne wsparcie medyczne, przed, podczas i po zakończeniu leczenia. Nasz Zespół Obsługi Pacjenta odpowie na wszystkie Państwa pytania i jest dostępny pięć dni w tygodniu.

Konsultacje

Konsultacja online jest procesem, umożliwiającym lekarzom wypisywanie recept przez Internet, gdzie pacjent nie musi posiadać wcześniejszej recepty. Gdy złożą Państwo z nami zamówienie na leki przez Internet, zostaną Państwo poproszeni o uzupełnienie krótkiego formularza medycznego. Pytania w formularzu dotyczą zarówno ogólnego stanu zdrowia, jak i specyficznych przypadłości, które pragną Państwo wyleczyć. Nasi lekarze wykorzystają te dane to określenia, czy dany lek jest dla Państwa odpowiedni. Jeśli tak, wypisana zostanie recepta, przekazywana później do apteki.

Proces konsultacyjny zapewnia, że otrzymają Państwo tylko te leki, które będą mogli Państwo bezpiecznie przyjąć. Gdy nasz lekarz nie jest pewien wydania leku, anuluje zamówienie lub skontaktuje się z Państwem, prosząc o więcej informacji. W niektórych przypadkach, konsultacja online może okazać się niewystarczająca. Nasz lekarz poradzi wtedy Państwu osobistą wizytę u lekarza.

Jakim prawom podlegamy?

Tabletki-antykoncepcyjne.org jest sprawdzoną kliniką przez General Medical Council, czyli Generalną Radę Medyczną w Wielkiej Brytanii pod kątem zapewnienia bezpieczeństwa, profesjonalizmu i zgodności z prawami europejskimi świadczonych usług. Wszyscy nasi lekarze są odpowiednio zarejestrowane w krajach UE, w których prowadzą swoje praktyki. Nasza apteka akredytowana jest przez Royal Pharmaceutical Society, czyli Królewskie Stowarzyszenie Farmaceutyczne w Wielkiej Brytanii. Mogą Państwo sprawdzić tą akredytację klikając tutaj. Numer rejestru naszej apteki to 1090088.

Nasza polityka prywatności jest zgodna z wszystkimi wymaganiami Komitetu Etycznego UE odnośnie prywatności i poufności. Państwa dane medyczne podlegają tajemnicy lekarskiej i nie będą nikomu udostępnione. By zapewnić bezpieczeństwo Państwa prywatnych danych, wszystkie transfery danych zabezpieczone są przez VeriSign, a nasza strona jest codziennie skanowana przez system McAfee Security, chroniący przed zagrożeniami sieci.

Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)