Novynette

Novynette
Novynette


63 tabletki na 3 miesiące
194,95 zł

126 tabletek na 6 miesięcy
294,95 zł

Novynette to wysoce skuteczne tabletki antykoncepcyjne gwarantujący prawie 100% ochronę przed zajściem w ciążę.

Novynette zawiera niewielką ilość hormonów, co sprawia, że są idealne dla kobiet, które odczuwały nieprzyjemne skutki uboczne podczas stosowania tabletek z wyższą zawartością składników aktywnych

  • Substancje czynne: 0,15 mg dezogestrelu oraz 0,02 mg etynyloestradiolu
  • Minimalne ryzyko wystąpienia skutków ubocznych
  • Wysoka skuteczność potwierdzona w badaniach klinicznych
  • Prawie 100% ochrona przed zajściem w ciążę

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Novynette – częste pytania:

Jakie są zalety stosowania tabletek antykoncepcyjnych Novynette?

Największą zaletą pigułek Novynette jest jest prawie 100% skuteczność w zapobieganiu niechcianej ciąży. Są szczególnie polecane dla kobiet, które borykają się z bolesnymi miesiączkami i obfitymi menstruacjami. Novynette w widoczny sposób poprawiają stan skóry i niwelują trądzik.

Które kobiety mogą stosować Novynette?

Tabletki Novynette są przeznaczone dla dorosłych kobiet, które chcą mieć kontrolę nad własną płodnością. Pacjentki powyżej 35 roku życia oraz palące nałogowo papierosy powinny zażywać lek pod ścisłą kontrolą lekarza. Novynette nie należy stosować w czasie ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

Jakie są przeciwskazania do przyjmowania Novynette?

Istnieją potwierdzone przez specjalistów przeciwskazania do stosowania tabletek antykoncepcyjnych Novynette. Do grupy pacjentek, u których nie jest zalecane zażywanie Novynette zaliczono kobiet cierpiące na migreny, głęboką depresję, oraz zagrożone nowotworem wątroby lub zakrzepicą żył.

Jak należy dawkować Novynette?

Novynette wystarczy zażywać raz dziennie przez okres 21 dni. Tabletkę należy przyjmować o określonej, stałej porze. Początek antykoncepcji najlepiej rozpocząć pierwszego dnia cyklu, ponieważ skuteczność tabletki.

Czy Novynette powodują działania niepożądane?

Każdy farmaceutyk, w tym również tabletki antykoncepcyjne Novynette podczas stosowania mogą powodować pojawienie się skutków ubocznych. Występują one zazwyczaj tylko w pierwszym kwartale zażywania tabletek antykoncepcyjnych. Kobiety, który odnotowały efekty uboczne działania Novynette zgłaszały: bóle brzucha, mdłości, powiększenie piersi, zmniejszenie apetytu oraz zwiększoną ochotę na seks.

Jak kupić Novynette przez internet?

Novynette są dostępne w sprzedaży aptecznej po okazaniu recepty. Istnieje możliwość zakupienia tabletek antykoncepcyjnych przez internet, dzięki stronie serwisu tabletki-antykoncepcyjne.org. Nie zwalnia to jednak pacjentek z konieczności posiadania recepty, dlatego podczas składania zamówienia należy wypełnić krótki test zdrowotny, które pomoże naszemu lekarzowi zdecydować o możliwości przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych. Gdy zostanie wydana recepta będzie ona automatycznie zrealizowana w naszej aptece, a Novynette zostaną wysłane w dyskretnym opakowaniu pod wskazany adres.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty: Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe.
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)