Nasz Zespół Medyczny

Bram BronsDr Bram Brons
UK GMC Numer Licencji: 7010626
Stanowisko: Lekarz Pierwszego Kontaktu

Dr Brons ukończył szkolenie medyczne i pracował w kilku szpitalach, zanim w 1976 roku ukończył studia w Leiden University w Holandii. Następnie podjął podyplomowe studia medyczne i otrzymując tytuł Lekarza Ogólnego rozpoczął swoją karierę w 1977 roku. Dr Brons otworzył swoją własną klinikę wraz z żoną (również Lekarzem Ogólnym) i pracował w pełnym wymiarze godzin przez trzydzieści lat. Szczególnie interesuje się zdrowiem seksualnym, medycyną reprodukcyjną, dermatologią oraz poprawą internetowej opieki zdrowotnej.


Bram BronsDr Stamatios Poupalos
UK GMC Numer Licencji: 7033670
Stanowsiko: Lekarz Pierwszego Kontaktu

Dr Poupalos przeszedł szkolenie lekarskie w państwach Unii Europejskiej, zdobywając kwalifikacje medyczne w 2000 roku. Następnie wstąpił do marynarki, gdzie pracował jako nurek i lekarz. Od tego czasu poświęcił dużo czasu na pracę w zakresie konsultacji internetowych, w celu poprawienia standardu i dostępności usług medycznych. Specjalizuje się głównie w przypadłościach zaburzeń erekcji i łysieniu typu męskiego.

Dr Poupalos jest zarejestrowany w GMC (Generalna Rada Medyczna w Wielkiej Brytanii) od 2009 roku.


Bram BronsNoorie Mohamed
RGN
Stanowisko: Pielęgniarka

Noorie otrzymała tytuł licencjata pielęgniarstwa na University of Natal w Durbanie (Południowa Afryka) w 2002 roku. Pracowała później przez dwa lata jako pielęgniarka w publicznym szpitalu w Południowej Afryce, po czym wyemigrowała do Europy. Od tego czasu Noorie zyskała osiem lat doświadczenia w pielęgniarstwie online, konsultacjach przez Skype oraz, jako świeża mama, poradach pediatrycznych.


Aby zapewnić Państwu ciągłe wsparcie, wraz z naszymi stałymi specjalistami, współpracujemy również z lekarzami na zlecenie.

Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)