Microgynon

Microgynon
Microgynon


63 tabletki na 3 miesiące
169,95 zł

126 tabletek na 6 miesięcy
244,95 zł

Microgynon sprzedawane również jako Rigevidon to czołowe tabletki antykoncepcyjne chroniące w pewny sposób przed zapłodnieniem.

Indukują w organizmie pojawienie się krótkofalowej bezpłodności.

  • 21-dniowy cykl przyjmowania, po którym następuje 7 dni przerwy
  • Skuteczność sięgająca 99%
  • Chroni przed niektórymi odmianami raka i endometriozą
  • Substancje aktywne: 0,15 mg levonorgestrelu i 0,03 mg etynyloestradiolu
  • Sprzedawane również pod nazwą handlową Rigevidon

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Microgynon- częste pytania:

Czym różni się Microgynon 21 i Microgynon 30?

Tak naprawdę są to te same tabletki zawierające identyczny skład jakościowy hormonów. W zależności od kraju stosuje się inne nazewnictwo. Liczba 21 określa 21-dniowy schemat przyjmowania tabletek, natomiast 30 nawiązuje do zawartości etynyloestradiolu, która wynosi 30 mikrogramów. Tabletki można stosować zamiennie.

Jakie są zalety przyjmowania Microgynonu?

Antykoncepcyjna hormonalna to najpewniejsza metoda zapobiegająca ciąży. Przyjęcie tabletki podczas pierwszego dnia cyklu natychmiastowo chroni przed zajściem w ciążę. Raz dziennie przyjęta tabletka zapewnia pełną ochronę. Dodatkowo Microgynon regulują cykl, zmniejszają krwawienia menstruacyjne oraz chronią przed ciężkimi chorobami takimi jak: endometrioza.

Jak działa Microgynon?

Microgynon kompleksowo chronią przed zajściem w ciążę. Przede wszystkim zatrzymuje owulację, w skutek czego nie dochodzi do uwolnienia pęcherzyka zawierającego jajeczko. Dodatkowo dochodzi do zagęszczenia śluzu produkowany przez szyjkę macicy, co hamuje migrację plemników. Microgynon wpływa również na grubość endometrium wyścielającego jamę macicy. Cienka warstwa uniemożliwia zagnieżdżenie potencjalnego zarodka.

Dla kogo wskazany jest lek?

Aby otrzymać Microgynon 30 (21) konieczna jest konsultacja z lekarzem. Tabletki zostały stworzone dla pełnoletnich kobiet, które cenią świadome macierzyństwo. Podczas wizyty lekarskiej należy zgłosić wszystkie przypadłości zdrowotne. Pigułek nie powinny przyjmować kobiety w ciąży oraz chorujące na przewlekłe migreny, nieznane krwawienia z pochwy, nadciśnienie tętnicze oraz zagęszczenie krwi.

Jakie skutki uboczne powoduje Microgynon?

Są to nowoczesne tabletki zawierające niską dawką hormonów najnowszej generacji. Rzadko pojawiają się skutki uboczne, jednak u pewnej grupy pacjentek nadwrażliwych na syntetyczne hormony mogą pojawić się takie objawy jak: bóle głowy i brzucha, mdłości, zatrzymanie wody oraz zwiększone zagrożenie infekcjami pochwy. Gdy po pierwszym kwartale objawy nie miną to warto zmienić antykoncepcję np. na minipigułkę.

Jak kupić Microgynon przez internet?

Wszystkie tabletki antykoncepcyjne są dostępne po okazaniu recepty. Jeżeli wizyta u lekarza nie jest dogodna to można zamówić lek online. Na stronie tabletki-antykoncepcyjne.org podczas składania zamówienie konieczne jest wypełnienie krótkiej ankiety medycznej, będącej substytutem wizyty lekarskiej. Gdy lekarz nie stwierdzi przeciwskazań to wypisze receptę, Microgynon zostanie wydany z apteki. Lek będzie wysłany do pacjentki bez dodatkowych kosztów przy wykorzystaniu ekspresowej wysyłki kurierskiej.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty: Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe.
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)