Nasi lekarze

Oryginalne leki

oryginalne leki

Płatność

płatność

Dostawa

Bezpłatna wysyłka wszystkich zamówień

wysyłka
 • Zamówienia przesyłane są przesyłką kurierską UPS
 • Zamówienia dostarczane są w ciągu 24h do 48h (dni robocze)
 • Zamówienia złożone przed godziną 15:00 realizowane są tego samego dnia
 • Zamówienia z poza Unii Europejskiej, wysyłane są pocztą Royal Mail (dostawa w ciągu 3-5 dni roboczych)

Poznaj naszą aptekę

Logest (Femodette)

Logest (Femodette)
Logest (Femodette)


63 tabletki na 3 miesiące
209,95 zł

126 tabletek na 6 miesięcy
329,95 zł

Logest to pigułki hormonalne o identycznym składzie jak Femodette. Są to tabletki trzeciej generacji gwarantujące wysoką skuteczność oraz minimalizację skutków ubocznych.

Logest zatrzymuje owulację, uniemożliwiając zajście w niepożądaną ciążę.

 • Zamiennik Femodette
 • Redukuje trądzik
 • Skuteczny w zapobieganiu zapłodnieniu
 • Substancje czynne: 0,075 mg gestodenu oraz 0,02 mg etynyloestradiolu

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Logest – Częste pytania:

Czy Logest i Femodette to są te same tabletki?

Są to te same tabletki antykoncepcyjne o identycznym składzie hormonów, różnią się tylko nazwą handlową. Zależy ona od kraju, w którym są rozprowadzane, np. w Polsce nazywają się Logest, a w Anglii Femodette. Leki oferowane przez tabletki-antykoncepcyjne.org pochodzą z angielskiej apteki, dlatego na opakowaniu będzie widoczne nazwa Femodette.

Jakie są zalety ze stosowania Logestu?

Pigułki hormonalne Logest zostały przebadane klinicznie i są całkowicie bezpieczne w stosowaniu. Ich skuteczność antykoncepcyjna została potwierdzona w badaniach oraz przez pacjentki zazywające Logest. Dodatkową korzyścią płynącą ze stosowania tabletek jest złagodzenie bóli miesiączkowym oraz obfitości krwawień.

Dla których kobiet jest przeznaczony Logest?

Logest jest przeznaczony dla kobiet od 18 do 35 roku życia, które chcą w świadomy sposób kontrolować swoje macierzyństwo. Mogą go również przyjmować pacjentki zażywające wcześniej tabletki Femodette.

Jakie są przeciwskazania do zażywania pigułek Logest?

Nie wszystkie kobiety mogą zażywać tabletki antykoncepcyjne Logest. Pacjentki, które cierpią na niewydolność wątroby, żylaki, migreny oraz będące zagrożone ryzykiem wystąpienia udaru mózgu lub zakrzepicy powinny wybrać inną metodę antykoncepcji.

Jakie skutki uboczne wywołuje Logest?

Podczas stosowania tabletek Logest niektóre kobiety obserwują łagodne i przemijające efekty uboczne. Rzadko się zdarza, aby działania niepożądane uniemożliwiały stosowania antykoncepcji. Pacjentki zgłaszające skutki uboczne zazwyczaj odczuwały delikatne bóle głowy i nudności, wahania nastroju oraz spadek lub wzrost wagi.

Czy można kupić Logest przez internet?

Wszystkie tabletki antykoncepcyjne, w tym Logest są dostępne w sprzedaży tylko po okazaniu recepty. Jednak strona kliniki internetowej tabletki-antykoncepcyjne.org umożliwia nabycia Logestu przez internet. Oferujemy darmową konsultację medyczną z lekarzem, który oceni bezpieczeństwo stosowania antykoncepcji hormonalnej oraz w razie potrzeby pomoże dopasować tabletki hormonalne. Po wystawieniu recepty zostanie ona automatycznie zrealizowana w aptece i wysłana pod wskazany przez pacjentkę adres bez koniecznoścu uiszczania dodatkowych kosztów.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

 • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
 • Darmowa konsultacja medyczna
 • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
 • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
 • Akceptujemy karty: Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe.
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)