Informacje prawne

Na tej stronie znajdziecie Państwo przydatne linki do naszych Zasad Użytkowania, Klauzuli o Prywatności a także Praw i Obowiązków Pacjenta. Wszelkie informacje dotyczące Aktu o Ochronie Danych Osobowych są dostępne w sekcji Prywatność. Wszelkie linki do zewnętrznych stron internetowych nie są równoznaczne ze zgodą tych firm na zamieszczanie ich linków.

tabletki-antykoncepcyjne.org

  1. Uregulowania Prawne
  2. Prywatność
  3. Odpowiedzialność Pacjenta i Zgoda na Użytkowanie
  4. Polityka plików cookie

Nasze Apteki

Współpracujemy tylko i wyłącznie z legalnymi aptekami zarejestrowanymi w Wielkiej Brytanii, które wydają zamówiony przez Państwa lek i wysyłają go kurierem. Szczegółowe informacje dotyczące współpracujących z nami aptek dostępne poniżej, na wypadek gdyby chcieli się Państwo z nimi skontaktować.

Farmaceuta:

Vijay H Patel (Registration No. 2044966)

Adres:

Hexpress Healthcare Ltd (Rejestracja 1108466)
138 – 140 Mitcham Road, London, SW17 9NH
Tel: 0044 020 7084 6661

Jeśli wymagają Państwo dodatkowych informacji dotyczących naszych aptek, prosimy kliknąć poniższy link.


Apteka:

www.pharmacyregulation.org/registers/pharmacy

Farmaceuta:

www.pharmacyregulation.org/registers/pharmacist

Usługi lekarskie

Usługi lekarskie na serwisie tabletki-antykoncepcyjne.org dostarczane są przez E-Med Private Medical Services Ltd - instytucję zarejestrowaną w CQC (Komisja ds Kontroli Opieki Zdrowotnej w Wielkiej Brytanii) pod numerem licencji 1-179645951, zgodnie z Aktem Zdrowia i Opieki Socjalnej z 2008 (legislacji brytyjskiej).

Linki zewnętrzne

MHRA

MHRA (Agencja Kontroli Środków Farmakologicznych i Medycyny) jest odpowiedzialna za nadzór wszelkich leków sprzedawanych w Wielkiej Brytanii, a także za ich reklamę i procedury sprzedaży.

MHRA ma także za zadanie upewnić się że wszystkie leki dostępne w UK są stosowne do konsumpcji.

GMC

GMC (Generalna Rada Medyczna) to organ, w którym zarejestrować się muszą wszyscy lekarze funkcjonujący w Wielkiej Brytanii. Zadaniem GMC jest nadzór praktykujących lekarzy i ochrona pacjenta. Można łatwo sprawdzić czy dany lekarz jest zarejestrowany w ich bazie danych klikając tutaj.

CQC

CQC to Komisja ds. Kontroli Opieki Zdrowotnej w Wielkiej Brytanii. Jest to niezależna instytucja regulująca, której podlegają wszystkie placówki medyczne i socjalne w Anglii, w tym Narodowy Fundusz Zdrowia (NHS) i prywatne kliniki zdrowotne.

Ochrona Danych

Obowiązki tej komisji obejmują nadzór wszelkich firm, które pobierają dane osobiste od klientów. ICO upewnia się, że firmy te przestrzegają odpowiednich procedur i bezpiecznie przechowują wrażliwe dane.

Firma zarejestrowana w Urzędzie Kontroli Poufnych Informacji, rejestracja numer Z2580282.

Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)