Femodene

Femodene
Femodene


63 tabletki na 3 miesiące
199,95 zł

126 tabletek na 6 miesięcy
299,95 zł

Femodene to pigułki antykoncepcyjne zawierające dwa hormony, które skutecznie chronią przed nieplanowaną ciążą. Przyjmowanie codziennie jednej pigułki Femodene zmniejsza praktycznie do zera ryzyko nieplanowanej ciąży.

  • Tabletki antykoncepcyjne produkowane przez renomowaną firmę farmaceutyczną Bayer
  • Niewielka zawartość hormonów minimalizuje ryzyko wystąpienia skutków ubocznych
  • Składniki czynne: 0,075 mg gestodenu oraz 0,03 mg etynyloestradiolu
  • Przyjmowane według wskazań zapewniają prawie 100% skuteczność

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Femodene-pytania i odpowiedzi:

Jakie są zalety stosowania Femodene?

Korzyścią z przyjmowania tabletek Femodene jest krótkotrwała bezpłodność, która redukuje prawie do zera możliwość zajścia w ciążę. Dodatkowo Femodene zmniejszają uciążliwość oraz bolesność comiesięcznych krwawień. Są to pigułki trzeciej generacji implikujące minimalne skutki uboczne i zwiększające bezpieczeństwo stosowania.

Jak działają pigułki Femodene?

Działanie tabletek Femodene opiera się na dostarczaniu organizmowi dwóch syntetycznych hormonów: gestodenu oraz etynyloestradiolu. Pierwszy z nich zwiększa gęstość śluzu produkowanego przez szyjkę macicy, co uniemożliwia plemnikom dotarcie do komórki jajowej oraz zmienia właściwości błony śluzowej macicy, uniemożliwiając zagnieżdżenie zarodka. Etynyloestradiol zatrzymuje owulację, czyli nie zostaje uwolniona komórka jajowa.

Kto może kupić Femodene przez internet?

Tabletki Femodene może nabyć każda kobieta powyżej 18 roku życia, która chce uprawiać bezpieczny seks. Jeżeli u pacjentki dodatkowo występuje trądzik, bolesne, obfite lub nieregularne miesiączki tym bardziej wskazana jest hormonalna metoda antykoncepcji.

Kto nie powinien stosować tabletek Femodene?

Istnieją przeciwskazania do stosowania pigułek Femodene. Specjaliści nie zalecają przyjmowania tabletek antykoncepcyjnym kobietom, które cierpią na migreny oraz zakrzepicę. Nie należy zażywać Femodene podczas ciąży i karmienia piersią.

Jak należy przyjmować Femodene?

Femodene należy przyjmować przez trzy tygodnie, rozpoczynając zażywanie tabletek od pierwszego dnia krwawienia miesiączkowego. Można również rozpocząć stosowanie antykoncepcji w 2-5 dniu cyklu, jednak wtedy skuteczność tabletek nie jest osiągnięta i wymagane jest stosowanie dodatkowych metod antykoncepcji przez tydzień. Tabletkę należy zażywać jeden raz na dobę o stałej, dowolnie wybranej porze.

Czy przyjmowanie Femodene powoduje skutki uboczne?

Zażywanie każdego lekarstwa może powodować wystąpienie skutków ubocznych, dlatego ich stosowanie należy zawsze konsultować z lekarzem lub farmaceutą. Niektóre kobiety przyjmujące Femodene zgłaszały: spadek masy ciała, gromadzenie wody w organizmie, bóle głowy i nudności. Jeżeli skutki uboczne się pojawią to mijają zazwyczaj w pierwszych trzech miesiącach stosowania antykoncepcji.

Jak kupić Femodene przez internet?

Femodene oraz inne tabletki antykoncepcyjne można nabyć w bezpieczny sposób za pośrednictwem strony serwisu tabletki-antykoncepcyjne.org. Farmaceutyki te są wydawane tylko na receptę, dlatego podczas zamówienia należy wypełnić krótki formularz bezpłatnej konsultacji lekarskiej. Nasz lekarz oceni bezpieczeństwo stosowania leku oraz wypisze receptę na Femodene. Recepta zostanie zrealizowana w aptece zarejestrowanej na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie produkty są wysyłane kurierem bez dodatkowych opłat i docierają do pacjenta maksymalnie po upływie dwóch dni.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty: Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe.
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)