Dianette

Dianette
Dianette


63 tabletki na 3 miesiące
194,95 zł

126 tabletek na 6 miesięcy
294,95 zł

Dianette to tabletki firmy Bayer będące odpowiednikiem bardzo popularnej Diane-35.

Tabletki antykoncepcyjne nie tylko chronią skutecznie przed tzw.” wpadką”, ale również likwidują trądzik i nadmiernie owłosienie.

  • Zmniejszenie objawów PMS
  • Składniki czynne: 2 mg octanu cyproteronu i 0,035 etynyloestradiolu
  • Prawie 100% ochrona przed zajściem w ciążę
  • Leczenie wielu przypadłości zdrowotnych, np. torbieli jajników czy hirsuityzmu

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Dianette- najczęstsze pytania:

Jakie są zalety przyjmowania Dianette?

Największą korzyścią jest pełna, prawie 100% ochrona przed zajściem w niepożądaną ciąże. Dodatkowo można odbywać pełny stosunek płciowy, kończący się wytryskiem w pochwie kobiety. Ubocznymi zaletami działanie Dianette jest ustąpienie trądziku hormonalnego oraz uregulowanie częstotliwości występowania krwawień.

Jak działają tabletki Dianette?

Dianette jest środkiem farmaceutycznym powodującym krótkofalową bezpłodność poprzez zatrzymanie jajeczkowania. Odpowiedzialny jest za to syntetyczny hormon-etynyloestradiol. Przyjmując Dianette dostarcza się organizmowi jeszcze jeden hormon-octan cyproteronu, który zagęszcza śluz szyjki macicy, co uniemożliwia przepływ w nim plemników oraz zmienia grubość śluzówki wyścielającej wnętrze macicy, co uniemożliwia zagnieżdżenie w niej potencjalnego zarodka.

Kto może zażywać Dianette?

Pigułki Dianette są przeznaczone dla kobiet powyżej 18 roku życia, które nie są jeszcze gotowe na macierzyństwo. Przyjmowanie tabletek Dianette w skuteczny sposób zabezpiecza kobietę przed zajściem w ciąże. Decyzję o rozpoczęciu antykoncepcji hormonalnej należy konsultować z lekarzem, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych.

Dla kogo tabletki Dianette nie są wskazane?

Istnieje grupa kobiet, które nie mogą przyjmować doustnych środków antykoncepcyjnych. Pacjentki cierpiące na zakrzepy w żyłach, migreny, depresję, cukrzycę oraz przebyły w przeszłości udar mózgu lub wylew nie powinny przyjmować pigułek antykoncepcyjnych.

Czy przyjmowanie Dianette powoduje skutki uboczne?

Zażywanie każdego lekarstwa dostępnego tylko na receptę wiąże się z możliwością wystąpienia działań niepożądanych. Ryzyko to wzrasta u kobiet wrażliwych na działanie etylyloestradiolu lub octanu cyproteronu. U większości pacjentek pojawiające się skutki uboczne mają charakter krótkofalowy i mijają po upływie pierwszego kwartału stosowania Dianette. Panie zażywające te tabletki antykoncepcyjne najczęściej zgłaszają: bóle głowy, mdłości, wrażliwość i powiększenie piersi, zmniejszenie popędu seksualnego oraz niewielkie zatrzymywanie wody w organizmie.

Jak nabyć Dianette przez internet?

Wszystkie środki obejmujące antykoncepcję hormonalne są sprzedawane tylko na receptę. Jednak pełnoletnie kobiety mają możliwość zakupy Dianette drogą internetową na stronie serwisu tabletki-antykoncepcyjne.org. Wystarczy podczas składania zamówienie wypełnić krótki kwestionariusz zdrowotny, aby lekarz mógł ocenić stan zdrowia pacjentki i dobrać najlepiej dopasowany zestaw hormonów. Gdy lekarz wypisze receptę, zostanie ona zrealizowana w rekomendowanej przez nas aptece. Zakupione preparaty wysyłamy w dyskretnym opakowaniach. Przesyłki są nadawane kurierem, docierają pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty: Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe.
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)