Diane 35 (Dianette)

Diane 35 (Dianette)
Diane 35 (Dianette)


63 tabletki na 3 miesiące
194,95 zł

126 tabletek na 6 miesięcy
294,95 zł

Diane-35, sprzedawane również pod nazwą Dianette to jedne z najbardziej sprawdzonych tabletek antykoncepcyjnych. Ich skuteczność została potwierdzona przez miliony kobiet.

Diane-35 nie tylko chronią przed zajściem w ciąże, ale również poprawiają stan skóry i efektywnie zwalczają trądzik wywołany zaburzeniami hormonalnymi

  • Składniki aktywne: 2 mg octanu cyproteronu i 0,35 mg etynyloestradiolu
  • Likwidują trądzik
  • Skuteczność potwierdzona testami klinicznymi
  • Regulują gospodarkę hormonalne

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Diane-35 – pytania i odpowiedzi:

Jakie są zalety przyjmowania tabletek Diane-35?

Tabletki Diane-35 zapobiegają zajściu w ciąże prawie w 100%. Są stosowane zazwyczaj przez kobiety, które oprócz działania antykoncepcyjnego oczekują również działania dermatologicznego. Diane-35 są znane z tego, iż skutecznie niwelują objawy trądziku.

Jak działają Diane-35?

Diane-35 zawierają dwa hormony, które cechują się podobnym działaniem jak te naturalnie występujące w organizmie: estrogen i progesteron. Dzięki temu wpływają na funkcje rozrodcze organizmu. Ich główne działanie polega na zatrzymaniu owulacji oraz zagęszczeniu wydzieliny, którą plemniki wykorzystują do przemieszczenia się w rejon komórki jajowej. Zwiększona gęstość wydzieliny zmniejsza ruchliwość plemników. Dodatkowo dochodzi do zmniejszenia grubości endometrium wyścielającego macicę, co uniemożliwia potencjalnemu zarodkowi zagnieżdżenie się i rozwój.

Kto może przyjmować Diane-35 (Dianette)?

Diane-35 to tabletki hormonalne przeznaczone dla kobiet powyżej 18 roku życia. Pigułki przeszły wiele badań klinicznych i stosowane według wskazań lekarza są całkowicie bezpieczne dla pacjentki. Istnieją przeciwskazania do przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych: migreny, cukrzyca, zaburzenia ciśnienia tętniczego, zwiększona krzepliwość krwi, genetyczne obciążenie ryzykiem zachorowana na raka piersi lub szyjki macicy. Kobiety powyżej 35 roku życie oraz palące papierosy powinny zrezygnować z takiej formy antykoncepcji, ponieważ zwiększa to ryzyko zakrzepicy tętniczej oraz żylnej.

Jak przyjmować tabletki Diane-35?

Tabletki Diane-35 należy przyjmować przez 3 tygodnie. Raz dziennie, o stałej porze należy połykać jedną tabletką. Po 21 dniach należy nie rozpoczynać nowego opakowania Diane-35, ale zrobić tygodniową przerwę w przyjmowaniu tabletek. W tym czasie w wyniku spadku poziomu hormonów dochodzi do wystąpienia krwawienia. Jest ono zazwyczaj bardzo skąpe lub może w ogóle nie wystąpić. Nie towarzyszą mu również skurcze macicy.

Czy Diane-35 (Dianette) powodują powstawanie skutków ubocznych?

Jak w przypadku wszystkich leków wydawanych na receptę również po zażyciu Diane-35 mogą wystąpić działanie niepożądane. Pojawiające się skutki uboczne zazwyczaj mają łagodne nasilenie i mijają po 3 miesiącach, gdy organizm przyzwyczai się do zmiany poziomu hormonów.

Najczęściej zgłaszanymi działaniami niepożądanymi są: bóle głowy, zatrzymanie wody w organizmie, powiększone i wrażliwe piersi, plamienie z dróg rodnych, które może wystąpić w trakcie pierwszego opakowania Diane-35.

Jak kupić Diane-35 przez internet?

Aby rozpocząć przyjmowanie tabletek Diane-35 lub zmienić stosowany środek antykoncepcyjny konieczna jest konsultacja z lekarzem. Nie zawsze, jednak wizyta jest dogodna dla pacjentki, dlatego strona tabletki-antykoncepcyjne.org umożliwia bezpieczny zakup Diane-35 przez internet. Ponieważ jest to lek dostępny na receptę, dlatego konieczne jest odbycia krótkiego wywiadu lekarskiego online. W tym celu należy uzupełnić krótki kwestionariusz zdrowotny. Lekarz tabletki-antykoncepcyjne.org po analizie historii medycznej pacjentki wybierze decyzje o wypisaniu recepty na Diane-35. Leki są wydawane z apteki i wysyłane błyskawiczną przesyłką kurierską.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty: Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe.
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)