Cilest

Cilest
Cilest


63 tabletki na 3 miesiące
149,95 zł

126 tabletek na 6 miesięcy
214,95 zł

Cilest to jedna z najpopularniejszych tabletek antykoncepcyjnych. Ich skuteczność została potwierdzona przez wiele pacjentek na przestrzeni lat.

Cilest pomaga również w leczeniu wielu dolegliwości zdrowotnych, np.: trądziku czy endometriozy.

  • Sprawdzona i skuteczna antykoncepcja
  • Składniki czynne: 0,25 mg norgestymatu oraz 0,035 mg etynyloestradiolu
  • Jedna tabletka dziennie chronię prawie w 100% przed zajściem w ciążę
  • Zmniejsza ryzyko torbieli jajnika

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Cilest- częste pytania:

Jakie korzyści płyną ze stosowania tabletek hormonalnych Cilest?

Główną korzyścią stosowania Cilestu jest możliwość kontrolowanego macierzyństwa. Ryzyko nieplanowanej ciąży podczas stosowanie antykoncepcji hormonalnej jest niewielkie i zazwyczaj wynika z błędów w ich stosowaniu. Aby skuteczność preparatu była zachowana wystarczy przyjmować tabletkę raz dziennie o stałej porze. Cilest dodatkowo reguluje cykle miesiączkowe, leczy torbiele jajnika oraz endometriozę. Jest zalecany do stosowania dla kobiet zmagających się z trądzikiem oraz bolesnymi miesiączkami.

Jak działają tabletki Cilest?

Tabletki leku Cilest zawierają w składzie dwa różne hormony, których działanie zapewnia kompleksową ochronę przed zapłodnieniem. Norgestymat powoduje zagęszczenie śluzu produkowanego przez szyjkę macicy, który jest wykorzystywany przez plemniki jako droga dotarcia do komórki jajowej. Wzrost gęstości śluzu w dużej mierze spowalnia ruch plemników, uniemożliwiając im dotarcie do celu. Hormon ten również oddziałuje na grubość narastającej śluzówki macicy. Zbyt cienka warstwa wyściółki macicy uniemożliwia zagnieżdżenie zapłodnionego jaja. Z kolei etynyloestradiol pozbawia krótkotrwale jajniki zdolności jajeczkowania.

Kto może kupić tabletki Cilest?

Pigułki Cilest mogą stosować kobiety pełnoletnie, nie cierpiące na migreny, nadciśnienie tętnicze, niewydolność wątroby oraz problemy z krzepliwością krwi. Pacjentki będące w grupie ryzyka nowotworowego powinny powstrzymać się od stosowania tego rodzaju antykoncepcji.

Jak dawkuje się Cilest?

Blister tabletek Cilest zawiera 21 tabletek, które należy przyjmować doustnie, o stałej porze przez 3 tygodnie. Po tym czasie należy przez tydzień zrobić przerwę, po której rozpoczyna się nowe opakowanie tabletek.

Czy Cilest wywołuje skutki uboczne?

Przyjmowanie wszystkich tabletek antykoncepcyjnych wiąże się z ryzykiem wystąpienia działań niepożądanych. Kobiety stosujące Cilest jako efekty uboczne najczęściej zgłaszają: mdłości, senność, bóle głowy, powiększenie piersi.

Jak można kupić Cilest przez internet?

Tabletki Cilest są dostępne tylko na receptę, jednak można je nabyć za pośrednictwem internetu. Dzięki stronie kliniki internetowej tabletki-antykoncepcyjne.org po darmowej konsultacji z naszym lekarzem, który potwierdzi bezpieczeństwo stosowania leku, zostanie wypisana receptę. Wszystkie leki pochodzą ze sprawdzonej apteki. Przesyłki wysyłamy kurierem bez dodatkowych kosztów.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty: Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)