Cerazette - Minipigułka

Cerazette
Cerazette


84 tabletki na 3 miesiące
199,95 zł

168 tabletek na 6 miesięcy
294,95 zł

Cerazette to jedna z najskuteczniejszych minipigułek dostępnych na rynku. Testy kliniczne wykazały, że chroni ona przed zajściem w nieplanowaną ciąże z 99% pewnością działania.

Minipigułka zawiera tylko jeden hormon, więc jest idealna dla pacjentek, które źle znosiły dwuskładnikowe tabletki antykoncepcyjne.

  • Idealna dla kobiet cierpiących na migreny
  • Nie zawiera estrogenu
  • Substancja czynna – dezogestrel
  • Pigułki dostępne w dawce 0,075 mg składnika aktywnego

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Najważniejsze informacje:

Jakie są zalety stosowania minipigułki?

Cerazatte to wersja antykoncepcji hormonalnej zawierającej tylko jeden hormon wstrzymujący owulację. Jeżeli kobieta połknie minipigułkę pierwszego dnia cyklu, ochrona przed zajściem w ciążę jest zapewniona natychmiast.

Minipigułki są dedykowane wszystkich pacjentkom nadwrażliwym na działanie estrogenu. Doskonale sprawdzają się w przypadku pacjentek chorujących na migreny, które są zdyskwalifikowane do stosowania dwuskładnikowych tabletek. Cerazette łagodzą silne bóle menstruacyjne, co potwierdza ponad 94% stosujących kobiet.

Jak działa minipigułka?

Dezogestrel będący składnikiem czynnym minipigułki fałszuje sygnały przekazywane w organizmie i informuje o trwającej owolucji, co wyklucza uwolnienie komórki jajowej. Dzięki temu zajście w ciążę jest niemożliwe. Dodatkowo Cerazette zwiększa grubość endometrium i zagęszcza śluz szyjkowy. W ten sposób zapewniona jest kompleksowa antykoncepcja.

Jakie są wskazania do stosowania Cerazette?

Cerazette są przeznaczone dla pełnoletnich kobiet, które chcą w pewny sposób zapobiec zajściu w niepożądaną ciąże. Minipigułka indukuje w organizmie kobiety krótkotrwałą bezpłodność. Aby rozpocząć stosowanie antykoncepcji doustnej należy zgłosić się do ginekologa, który stwierdzi czy nie występują przeciwskazania medyczne.

Jakie są przeciwskazania do stosowania minipigułki?

Kobiety zagrożone ryzykiem wystąpienia zakrzepicy żylnej powinny powstrzymać się przed stosowaniem minipigułki. Innymi przeciwskazaniami są: żółtaczka, krwawienia z pochwy nieznanego pochodzenia, nowotworowe obciążenie genetyczne. Tabletki nie powinny być stosowane przez kobiety poniżej 18 roku życia.

Jakie jest dawkowanie Cerazatte?

Pigułkę rozpoczyna się stosować od pierwszego dnia cyklu i kontynuuje się jej przyjmowanie aż przez 28 dni cyklu raz dziennie. Tabletkę najlepiej przyjmować o stałej porze, popijając niewielką ilością wody.

Czy Cerazatte wywołuje skutki uboczne?

Działania niepożądane pojawiają się rzadko i dotykają zazwyczaj kobiety, dopiero rozpoczynające stosowanie hormonów. Po okresie 3 miesięcy, organizm przyzwyczaja się do zmiany gospodarki hormonalnej i skutki uboczne mijają. Pacjentki najczęściej zgłaszają: wahania nastroju, wzrost wagi, tkliwość piersi, bóle brzucha oraz wymioty. W przeciwieństwie do dwuskładnikowych pigułek, Cerazette indukują mniejszą ilość działań niepożądanych.

Jak kupić Cerazette przez internet?

Antykoncepcja hormonalna jest dostępna tylko dla pełnoletnich kobiet posiadających receptę od lekarza. Jeżeli wizyta u specjalisty nie jest możliwa istnieje możliwość kupienia Cerazette drogą internetową. Aby otrzymać receptę należy wypełnić krótki test medyczny, który pozwoli naszemu lekarzowi ocenić stan zdrowia pacjentki. Jeżeli nie zostaną stwierdzone przeciwskazania zostanie wydana recepta. Leki pochodzą z apteki zarejestrowanej na terenie Wielkiej Brytanii. Wszystkie przesyłki są nadawane w dobrze zabezpieczonych opakowaniach bez dodatkowych kosztów. Ekspresowa wysyłka kurierska gwarantuje otrzymanie leków do 24-48 godzin od ich zamówienia.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty: Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe.
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)