Brevinor (Binovum)

Brevinor (Binovum)
Brevinor (Binovum)


63 tabletki na 3 miesiące
159,95 zł

126 tabletek na 6 miesięcy
239,95 zł

Brevinor to tabletki antykoncepcyjne produkowane przez firmę Pharmacia. Wykazują wysoką skuteczność w zapobieganiu niechcianej ciąży.

Brevinor dawkowany we właściwy sposób zapewnia prawie 100% ochronę: zatrzymuje jajeczkowanie, zagęszcza śluz maciczny oraz zmienia właściwości endometrium.

  • 0,035 mg etynyloestradiolu oraz 0,5 mg noretysteronu
  • Mniej bolesne krwawienia menstruacyjne
  • Reguluje cykl
  • Bezpieczny i pewny w stosowaniu

darmowa
wysyłka

do wszystkich zamówień
usługa ekspres 24-48h

darmowa
konsultacja

z lekarzem (posiadanie recepty
nie jest wymagane

Brevinor – pytania i odpowiedzi:

Jakie są korzyści z przyjmowania tabletek Brevinor?

Pigułki Brevinor są przeznaczone dla kobiet, które chcą w pewny sposób zabezpieczyć się przez zajściem w ciąże i w pełny sposób cieszyć się z odbywanych stosunków seksualnych. Ubocznymi korzyściami z przyjmowania tabletek Brevinor jest uregulowanie cyklu hormonalnego oraz zmniejszenie krwawień miesiączkowych.

Jak działa Brevinor?

Tabletki zawierają dwa hormony będące analogami progesteronu i estrogenu. Wpływają na procesy hormonalne zachodzące w organizmie. Hamują funkcje owulacyjne jajników oraz zmniejszają grubość wyściółki macicy, uniemożliwiając tym samym potencjalne zagnieżdżenie zarodka. Pod wpływem noretysteronu dochodzi również do zagęszczenia wydzieliny szyjki macicy, w wyniku czego plemniki w takich warunkach poruszają się wolniej.

Kto może przyjmować Brevinor (Binovum)?

Jednoskładnikowe tabletki hormonalne Brevinor (Binovum) są zazwyczaj polecane kobietom, które dotychczas nie stosowały tabletek antykoncepcyjnych. Niska dawka syntetycznych hormonów ogranicza ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Kobiety przyjmujące tabletki Brevinor z reguły dostrzegają pozytywne efekty przyjmowania tabletek, do których oprócz skutecznej ochrony przed ciążą można zaliczyć poprawę jakości cery oraz znacznie rzadziej występujące wahania nastrojów związane z PMS.

Jakie są przeciwskazania do stosowania Brevinoru (Binovum)?

Lekarze nie zalecają stosowania Brevinoru kobietom ,które chorują na cukrzycę, nadciśnienie tętnicze, niewydolność wątroby, zakrzepicę żylną i tętniczą oraz występuje u nich podwyższone ryzyko raka szyjki macicy, piersi lub udaru mózgu.

Jakie jest dawkowanie Brevinoru?

Tabletki Brevinoru należy przyjmować doustnie, raz dziennie o stałej porze przez 21 dni . Po trzech tygodniach należy zrobić tygodniową przerwę w zażywaniu tabletek. Pierwszą pigułkę najlepiej jest przyjąć pierwszego dnia miesiączki, ponieważ ochrona antykoncepcyjna jest wtedy zapewniona natychmiast.

Jakie skutki uboczne powoduje przyjmowanie Brevinoru?

Większość leków dostępnych na receptę może indukować szereg działań niepożądanych. W przypadku Brevinoru, kobiety najczęściej zgłaszają: senność, wymioty, bóle głowy, obrzmiałe piersi, wysypki.

Czy można kupić Brevinor (Binovum) przez internet?

Dzięki stronie tabletki-antykoncepcyjne.org istnieje możliwość kupna tabletek antykoncepcyjnych dostępnych na receptę. W tym celu należy odbyć darmową konsultację medyczną z lekarzem tabletki-antykoncepcyjne.org. Nasz specjalista pomoże w dobraniu odpowiedniego preparatu oraz potwierdzi bezpieczeństwo stosowanie pigułek. Recepty są realizowane w rekomendowanej przez nas aptece i wysyłane do pacjenta bez dodatkowych kosztów.

Jak działa serwis naszej kliniki internetowej?

Nasza strona powstała po to, aby umożliwić wszystkim użytkownikom szybki i bezpieczny zakup leków przez Internet. W naszej ofercie znajdą Państwo preparaty farmaceutyczne na najbardziej popularne schorzenia oraz całą gamę hormonalnych środków antykoncepcyjnych.

System zamawiania leków eliminuje konieczność osobistej wizyty u lekarza, która może być czasochłonna i niedogodna, a w przypadku niektórych dolegliwości również wstydliwa. Gwarantujemy darmową konsultację z lekarzem w trybie online, który pomoże dobrać skuteczne leczenie, wskaże dawkowanie oraz zapewni pełne bezpieczeństwo podczas stosowania leku.

Dzięki naszej stronie internetowej mogą Państwo zamówić leki prosto z apteki bez konieczności posiadania recepty oraz wychodzenia z domu. Zamówione farmaceutyki są dostarczane przez kuriera pod wskazany adres w ciągu 24-48 godzin.

Zalety korzystania z naszego serwisu:

  • Szybki i komfortowy system zamawiania leków online
  • Darmowa konsultacja medyczna
  • Ekspresowa przesyłka kurierska wliczona w cenę produktu
  • Oferujemy trzy formy płatności do wyboru
  • Akceptujemy karty: Master CardVISAVisa ElectronAmerican Express oraz przelewy bankowe.
Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)