Bezpieczeństwo

bezpieczeństwoChcemy zapewnić Ci kompletne bezpieczeństwo przy zakupach na naszym serwisie. W tym celu wzmocniliśmy systemy ochronne na naszej stronie, zabezpieczając każda transakcję. Twoje dane osobowe i detale płatności pozostają zawsze zabezpieczone.

Tabletki-antykoncepcyjne.org współpracuje z VeriSign żeby zapewnić kompletne bezpieczeństwo każdej transakcji. Nasz certyfikat VeriSign oznacza, że każde zamównienie zakodowane jest w protokole SSL przed transmisją. SSL (Secure Sockets Layer) to kod, który zabezpiecza dane przesyłane przez internet, blokując dostęp nieuprawnionym osobom. Jest to najlepszy system zabezpieczeń, używany przez sklepy internetowe, aby chronić prywatne dane.

Dodatkowo, nasze systemy skanowane są każdego dnia przez McAfee Secure, sprawdzając czy system działa prawidłowo.

Wszystkie informacje medyczne, które udostępnisz w trakcie konsultacji objęte są tajemnicą lekarską. Nasza załoga ciężko pracuje by wypełnić wszelkie nasze obowiązki związane z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych. Spełniamy wszystkie wymagania Unii Europejskiej dotyczące bezpieczeństwa i prywatności i gwarantujemy że twoje dane udostępnione będą tylko i wyłącznie Twojemu lekarzowi.

Możesz upewnić się, że transakcja jest bezpieczna przez symbol kłódki pojawiający się w pasku adresowym, kiedy zdecydujesz się na zakup. Poniżej, kilka przykładów jak ta ikona wygląda w najpopularniejszych przeglądarkach.

Zamów produkty przez Internet z Darmową przesyłką (nasi lekarzy wystawią receptę po wypełnieniu formularza konsultacji medycznej)